İçeriğe Yönlendir

Hangi Marka?

Talha Çayırlı

Recommended Posts

Talha Çayırlı

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar ...

2011 model ford focus hb aracım var  tüp taktırmak istiyorum siz hangı markayı önerirsiniz bügün servisi aradıgımda 1.800 peşin fiyatı  BRC marka takıyoruz dedi ne diyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Forumda markalarla ilgili bir sürü açıklama var. Oradan sormanızı öneririm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Ben zamanında Tartarini kullandım çok iyiydi.

Bir de yeni nesil Atikerler de çok başarılı. Hem de fiyatları uygun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sedat Ünsal

ford deyince aklıma nedense brc geliyor. forumda atiker takıpta her sene araba değiştirip sonra atikerden çok memnunum diyenlerde var. 3. üncü sayfada yazıyor. http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/255099-vizyon-mavi-focus-blue-bird/

ocak ayında kredi kartına 12 taksit yaptırmıştım ben.

1750 kit + 206 muayene + 69,5 ruhsat yaprağı + 20 tl ek-1 + 35 sızdırmazlık raporu + 98tl yakıt masrafı(1 depo lpg) 

toplamda 2178,50-TL

4bin km yi geçti. şu an için bi sıkıntı yok. :nazar: 

benim tavsiyem uzun yıllar arabanıza binerim diyorsanız başka markaya bakmayın.

akşama motorun fotoğrafınıda eklerim :flowers:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Prins taktırdım herhangi bir sorunda yaşamadım. Hangi marka olursa olsun işinin ehli bir usta olmadıkça markanın önemi yok.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Gök

Prins ve tartarini en iyileri diye biliyorum,fakat daha da iyisi ehil bi ustadir...

Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Tartarini de ki filtre sisteminde problem varmış sanırım . Problem derken çok çabuk tıkanabiliyormuş o şekilde duymuştum ve prinsi tercih ettim. 2200 civarına taktırmıştım. Şuan kurdan dolayı çok oynamış olabilir. € üzerinden fiyatlandırılıyor çünkü ürün.

Siz hangi markayı taktırırsanız taktırın yanında da bosch lpg bujisini unutmayın. Farkı hissedersiniz.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...