İçeriğe Yönlendir

Süresi Geçen Lpg

Mesut Yanmaz

Recommended Posts

Mesut Yanmaz

arkadaşlar aracıma 2 yıl önce lpg taktırdım ertesi günde muayeneye gidip muayenden geçtim ama trafiğe gidip ruhsata işletmedim lpgyi daha sonra bazı sebeplerden ötürü aracıma yakalama konuldu ve dolayısıyla trafiğe gidemedim şuanda aracımın yakalaması kalktı ama benımde muayene sürem doldu şuan aracımın muayenesi yok ve lpg de işli değil nasıl bir yol izlemem lazım bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum bütün evraklarım duruyor trafiğe gidip ruhsata işletebilirmiyim bilgisi olan varsa yardım etsin arkadaşlar

Yorum bağlantısı
Alkım Hoşgör

LPG fatura tarihinden sonraki 30 gün içerisinde yapılıyor işlemler diye biliyorum. Yeniden bir fatura ayarlamanız gerekebilir. Tecrübeli arkadaşlar yorum yapacaktır. İşiniz zor gibi gözüküyor. Kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Mesut Yanmaz

LPG fatura tarihinden sonraki 30 gün içerisinde yapılıyor işlemler diye biliyorum. Yeniden bir fatura ayarlamanız gerekebilir. Tecrübeli arkadaşlar yorum yapacaktır. İşiniz zor gibi gözüküyor. Kolay gelsin.

şimdi trafik tescilden geldim...Allah razı olsun bi tanıdık sayesinde hallettim 80 tl para cezası kesildi..aracımın lpg li olduğu ruhsata işlendi şimdi hiçbir evrak gerekmeksizin muayeneye gidebilirim...ha bu arada tanıdık olmasa dahi fatura tarihi önemli değil sadece eğer 1 ayı geçmişse ceza geliyor 80 tl o kadar esas olan montaj tespit raporu ve muhendısın ımza yetki süresi bilginmze...

şimdi trafik tescilden geldim...Allah razı olsun bi tanıdık sayesinde hallettim 80 tl para cezası kesildi..aracımın lpg li olduğu ruhsata işlendi şimdi hiçbir evrak gerekmeksizin muayeneye gidebilirim...ha bu arada tanıdık olmasa dahi fatura tarihi önemli değil sadece eğer 1 ayı geçmişse ceza geliyor 80 tl o kadar esas olan montaj tespit raporu ve muhendısın ımza yetki süresi bilginmze...

bu arada benım ımza yetki sürem,montaj tespit raporu hepsinin süresi dolmuştu başta dedğim gibi AllaH razı olsun:d

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Ünsalan

80 tl 15 günde öderseniz 60 tl ödeyeceksiniz yoksa ben gibi 80 ödersiniz..

Yorum bağlantısı
Mesut Yanmaz

80 tl 15 günde öderseniz 60 tl ödeyeceksiniz yoksa ben gibi 80 ödersiniz..

aynen kardeş erken ödemek şart...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...