İçeriğe Yönlendir

Navix Nvx 7709 Dubble Teyp Için 3G Bağlantısı Hk.

Mesut Eyibil

Recommended Posts

Mesut Eyibil
(düzenlendi)

Arkadaşlar Merhaba;

Navix NVX 7709 markalı dubble ekran teybimde 3g bağlantısı olduğunu söylemişti aracı aldığım kişi ve 2 adet usb bağlantısı görsterdi 1.si Flash bellek için diğeri 3g bağlantısı için az önce 3g cihazı taktım fakat herhangi bir atraksiyon olmadı İnternet bağlantısına tıkladığımda bağlantı yok diyor,kullananınız varmı yada nasıl yapılır bilen? Yardımlarınızı bekliyorum.

Cihazı görmek isteyen imzamdaki linkten aracımı kontrol edebilir orda içerden fotoğraf çekmiştim.

tarihinde Mesut Eyibil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Emre Tatlı

3 G cihazi bağladım derken; ne bağladınız, bildiğim kadarıyla o ürünler sadece wın lar ile çalışıyor ve hepsi ile değil belli markanın belli bir modeliyle yanlızca, yani 3 gli telefonlardan filan bağlanamazsınız.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil

3 G cihazi bağladım derken; ne bağladınız, bildiğim kadarıyla o ürünler sadece wın lar ile çalışıyor ve hepsi ile değil belli markanın belli bir modeliyle yanlızca, yani 3 gli telefonlardan filan bağlanamazsınız.

evet biliyorum turkcellin vını vardı onu taktım olmadı.

Yorum bağlantısı
Emre Tatlı

evet biliyorum turkcellin vını vardı onu taktım olmadı.

cihaz sadece turkcelin  1 tek vın modeli ile çalışır oda ilk çıkan modellerinden olması gerek diye biliyorum, cihazı aldığınız yer vının kod numarasını biliyordur herhangi bir turkcell vını ile de çalışmıyor maalesef.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...