İçeriğe Yönlendir

Ka - Ön Cam Fiyatı

Nihat Palolu
Çözüme git Mehmet Kaya tarafından,

Recommended Posts

Nihat Palolu

Karşı komşunun 98 Ford Ka'sı nın ön camı çok ilginç bir şekilde içeriden kırılmış.
Arabası yan sokakta duruyordu, kendi dükkanının önüne aldı. Geldi birisi camı karmış dedi baktım cam içeriden kırılmış.
İç dikiz aynasının yapışık olduğu yerde daha önceden bir sıkıntı varmış galiba, oradan sağlı sollu çatlamış.

Cam fiyatı hakkında bilgisi olan var mı? Fitil de değişim ister mi? Cam veya fitilin yan sanayisi var mı?

gwSR4bs.jpg

uq9xPZb.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Çözüm
Mehmet Kaya

Abi şu anda camcıdayım :) Droglas 190 tl renkli olursa 205 çift renkli olursa 220 bunlar liste fiyatları. Pazarlık payı ciddi anlamda olur. Fitil içinde şayet fitilde yıpranma yoksa değişime gerek kalmaz. Ancak yıpranma varsa değişmesi şart dedi. Görmek lazım dedi.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Abi şu anda camcıdayım :) Droglas 190 tl renkli olursa 205 çift renkli olursa 220 bunlar liste fiyatları. Pazarlık payı ciddi anlamda olur. Fitil içinde şayet fitilde yıpranma yoksa değişime gerek kalmaz. Ancak yıpranma varsa değişmesi şart dedi. Görmek lazım dedi.

Göndersek taktırabilirmiyiz :p

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Göndersek taktırabilirmiyiz :p

Gönder abi takarız :) Hatta sen gelirsen para bile almazlar :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Haluk Şentürk

yok böyle bir forum  :good1:  :bravo:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

:D Tesadüfe bak ya, çok teşekkür ederim.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Hakikaten yok boyle forum, bendede ön cam da çizikler var demir fırçalarla yı katmış herhalde önceki sahibi. Fiyat bilen kimse varmı bu modelde montaj vs ne kadara patlar? 2004 HB Ghia

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Hakikaten yok boyle forum, bendede ön cam da çizikler var demir fırçalarla yı katmış herhalde önceki sahibi. Fiyat bilen kimse varmı bu modelde montaj vs ne kadara patlar? 2004 HB Ghia

Ön cam droglas normal cam 241.17 liste fiyatı. :) Bunlar liste fiyatı tabi. Pazarlığa açık fiyatlar.
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Ön cam droglas normal cam 241.17 liste fiyatı. :) Bunlar liste fiyatı tabi. Pazarlığa açık fiyatlar.

Jet cevaplı forum :) Bunlarda montaj vs ne peki?
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Jet cevaplı forum :) Bunlarda montaj vs ne peki?

Montaj dahil fiyat dedi camcı :)

Bu arada benim aracın sol ön camın halatında kopmalar başlamış.6-7 aydır öyleydi. Birşey olmayabilir ama yola çıkacağım için yaptırmak için geldim :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Erkan Gültekin1

Montaj dahil fiyat dedi camcı :)

Sağolasın teşekkür ederim.[emoji106]
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu

Mehmet hoca helal valla :)

Helal ki ne helal, sağ olsun aramış duymamışım tekrar arayınca görüştük, telefonu kapatınca gördüm cevapsız çağrısını.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Alpay Kurtcu

Aynı şey benim başımada geldi 98 ford ka kullanıyorum geçen hafta 180 tl ye taktılar

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ramazan Elbaşı

Bugün ön cam dikiz aynasından aşağıya doğru boydan çatladı. 99 model KA. Model ve fiyat Hakkı'nda bilgisi olan var mı? Isı yalıtımlı vb.

Yorum bağlantısı
Musa Değerli

Bugün ön cam dikiz aynasından aşağıya doğru boydan çatladı. 99 model KA. Model ve fiyat Hakkı'nda bilgisi olan var mı? Isı yalıtımlı vb.

280 beyaz 320 orjinal yeşil cam.+- 10 lira oynar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Ramazan Elbaşı

Yeşilin görünüm dışında ısıyı kesme vb. özellikleri var mı? Şiddetli tavsiyenin nedenini öğrenebilir miyim?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...