İçeriğe Yönlendir

Fiestanın Fren Balatası

Erkam Peköz

Recommended Posts

Erkam Peköz

Merhaba arkadaşlar,

Ben yeni katıldım aranıza. 2004 model fiestanın fren balatları ne kadara değişir... Bana 1000 tl dedilerde çok fazla geldi bilen arkadaşlar cevap yazarsa cok memnun olurum, teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Yasin Kahveci

Ön fren balatarı 40-50 lira cıvarı (kale marka) 20-30 lira da usta işçilik alır hepsi 60-80 lira tutar.Arka fren balataları da işe dahil olursa toplam 120-130 lira tutar.1000 lirayı alan arabaya ne takıyormuş acaba ?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Yalçın Dağlıoğlu

Triger(orjınal)

Baskı balata +Rulman (orjınal)

Motor Kulağı= 1050 tl vermiştim Ustaellerde. Taş çatlasın  yapacağın masraf 150-200 arasıdır.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Kendiniz halledin, gayet basit, sıfır işçilik ücretli üstelik  :p

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İbrahim Aslıoğlu

Arkadaşımın aynı arabadan var.100000 km.civarı.Her sene bakıma götürür ford servisine.Servistekiler:Her sene balatalar yarım diyor.Bizimki dellendi.Ben bu frene on senedir basıyorum,halen bu balatalarda bir şey yok mu?dedi.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

4 balata 4 Disk icin servis fiyati muhtemelen. Ama tam liste alinmasi lazım. Yine de bu kadar tutmamali zira.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Arkadaşımın aynı arabadan var.100000 km.civarı.Her sene bakıma götürür ford servisine.Servistekiler:Her sene balatalar yarım diyor.Bizimki dellendi.Ben bu frene on senedir basıyorum,halen bu balatalarda bir şey yok mu?dedi.

Basmayı biliyor demekki, benm araba 130 binde, balatalar daha yarıya gelmedi, servis fitil oluyor  :D

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...