İçeriğe Yönlendir

Mersin Alanya Yol Durumu

Ali Eren Alper

Recommended Posts

Ali Eren Alper

Arkadaşlar öncelikle geçmiş bayramınız kutlu olsun, önümüzdeki hafta aile dostlarımızla beraber Alanya seyahati gerçekleştirmeyi planlıyoruz. Bildiğiniz üzere Adana-Alanya arası iki yol güzergahı var. Biri Konya üzerinden Manavgat'a inip Alanya'ya dönmek. Ancak bu mesafeyi ciddi biçimde uzatıyor. İkinci seçenek ise kıyıdan Mersin-Taşucu üzerinden gitmek. Kıyı şeridindeki bu yol çok virajlıydı ama son bir kaç yıldır baya bir düzeltilmiş, çift gidiş geliş olmuş deniliyor. Yakın zamanda bu yolu kullanan var mı? Yolun durumu nedir bir de bebekli bir aileler ile gideceğimiz için yolda düzgün mola tesisleri var mıdır bilgi verebilirseniz çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Volkan Doğrular

Yaklaşık 1 -2 ay önce kullandım yolda çalışmalar devam ediyor. Ben Antalya merkeze gideceğim için Konya üzeri yolu kullanmayı tercih ederim fakat Alanya 'ya gidecekseniz sahilden gelmeniz daha mantıklı. 

Yorum bağlantısı
Şahin Efe Kahraman

ben bayram da ısparta alanya üzeri seyir yaptım . ısparta antalya arası yol sıkıntılı. ama antalya alanya arası yol çok güzel. yolculuk yaptığınızı bile anlamıyorsunuz. iyi yolculuklar

Yorum bağlantısı
Mustafa Şahin2

yollar kötü değil güzel fakat virajlı.bozyazıya kadar olan virajdan sonra 30 km düz yol olacak anamurdan gececeksiniz sonra tekrar viraj var ama o kadar keskin değil.Gazipaşaya indikten sonra yollar çok güzel

Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel

Ben 5 gün önce kullandim Anamur Gazipaşa arazi 1 saat sikintili viraj var diğer tarafta sikinti yok konya üzeri 2 saat uzatir en az 200 km değmez sahilden gidin bende adana dayim sahilden gideceğim antalya ya

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren Alper

Salı günü bende Antalya yolcusuyum manzaraya değer..

Şİmdiden iyi yolculuklar ve yol durumu ile ilgili bilgileri bekliyoruz....

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

yollar kötü değil güzel fakat virajlı.bozyazıya kadar olan virajdan sonra 30 km düz yol olacak anamurdan gececeksiniz sonra tekrar viraj var ama o kadar keskin değil.Gazipaşaya indikten sonra yollar çok güzel

+ 1

Sırf o manzara için bile sahilden gidilir.

Bence de aciliyet yoksa fikrine katılıyorum Bülent....

Yorum bağlantısı
Aytaç Akyel
(düzenlendi)

Şuan o yolu kullanıyorum antalya ya doğru bozyaziya kadar silinti yok bundan donra 30 km lik bir sikinti var ondan sonraki problem degil

tarihinde Aytaç Akyel tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...