İçeriğe Yönlendir

Windows 7 Tarih Oluyor

Misafir

Recommended Posts

Fikret Özsoy

Laptopumda win 8.1 kurulu, çok şükür bir sorun çıkarmadı. Bir kaç gün önce de atom işlemcili netbooka win10 deneme sürümü kurdum. win 7 starden sonra uçmaya başladı. Sanırım eski bilgisayarlar bile win10 ile tekrar canlanacak gibi. 

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Win10 gayet hizli ve gelistirilirse piyasa allak bullak olcak.aygitlari hizli buluyor ve win7den daha iyi.ilk izlenimlerim bunlar

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Bende evdekilerin birine win10 kurdum. Gayet iyi. Win7 ile 8.1 in karıştırılmış hali.

c6f79ecd5ce3589271b23cb46a0ec53e.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Arslan

İşim ile ilgili bilgisayar programlarının tamamı XP uyumlu idi, daha yeni yeni biri hariç  Win7 versiyonları çıktı.

Win7 ye gecmeye başlamıştık,kullanıyorduk.

Bir tek program için halen XP kurulu bir PC de kullanıyoruz zaten

Win7 ye devam.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Destek vermez, patch çıkarmaz ama yüklenmesine karışmaya hakkı yok MS'un. 10'u incelemedim ama beğenirim gibime geliyor. 8 benden uzak olsun :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

eskiye dön deyince laptıopumda, ie explorer 6.0 açılıyor. internete gir deyince, yemez git yenisini kur diyor. girmiyor bile internete.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Peki arkadaşlar, win 8.1 kurayım diye uyarı verip duruyor benim laptop, ne dersiniz, 8.1 kurayım mı bekleyeyim mi? 

Yorum bağlantısı
Sertaç Karginer

Peki arkadaşlar, win 8.1 kurayım diye uyarı verip duruyor benim laptop, ne dersiniz, 8.1 kurayım mı bekleyeyim mi? 

Abi senin bilgisayarda akıllı anlaşılan... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...

Xp gibi oturmuş bir versiyon bence zor çıkar.Yeni nesil pc ler için xp driver ve medya destegi olsa yıllarca kullanılır.

Ne vista ne win7 nede win8 alışamadım sevemedim.Kullandığım pc hepsi içinde uyumlu.Fakat hala Xp kullanıyorum.

Vista ile başlayan çok gereksiz şekilde denetim,kontrol ve uyumsuzluk hatalar zinciri 10 ilede son bulur umudum belki var ama bence devam ediyor.Win10 ile  demekki biraz insanlar için açık kapı bırakmaya başlamışlar.

Yorum bağlantısı
Batuhan Kılıç

xp yi güvenlik açıklarından dolayı kullanmak artık pek sağlıklı değil

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...