İçeriğe Yönlendir

Giresun'da Usta-Servis Tavsiyesi Olan Var Mı?

Eser Kaplan

Recommended Posts

Eser Kaplan

Giresun'da Usta-Servis Tavsiyesi olan var mı? bu firman?n reklam?na izin vermiyoruz. özel servis nasıldır, bilgisi olan arkadaş var mı?

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

Düzgün servis bilmiyorum ama Küçük Sanayi sitesindeki çay ocağı dayımındır. Emrah Altun'un selamı var deyin benden çay için. Gayet düzgün bir esnaftır.

Yorum bağlantısı
Tamer Akkan

Oto Tek Forda gidin Sadullah veya Seyfullah Bey'e selamımı iletin size yardımcı olacaklardır.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)

Giresun sanayide 5.blokta şehitoğlu rot balansın karşısında ford parçacısı kuzenim var, selamımı söyleyin kaliteli bir usta tavsiye eder, parça konusunda da yardımcı olur ;)

tarihinde K&#246ksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eser Kaplan

Tüm önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Oto Tek Forda gidin Sadullah veya Seyfullah Bey'e selamımı iletin size yardımcı olacaklardır.

Seyfullah Usta ile görüştüm, fiyat da aldım. Umarım işçiliği iyidir.

Yorum bağlantısı
Tamer Akkan

Tüm önerileriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Seyfullah Usta ile görüştüm, fiyat da aldım. Umarım işçiliği iyidir.

Hocam ben önceki arabamı yıllardır orada yaptırdım bir sorunla karşılaşmadım. Yaptıkları işin arkasında durdular garanti verdiler ve her türlü kolaylığı sağladılar ama sizinde bildiğiniz gibi bu işler birazda şans :) 

Yorum bağlantısı
Eser Kaplan

Hocam ben önceki arabamı yıllardır orada yaptırdım bir sorunla karşılaşmadım. Yaptıkları işin arkasında durdular garanti verdiler ve her türlü kolaylığı sağladılar ama sizinde bildiğiniz gibi bu işler birazda şans :)

Hocam kaporta yaptırmayı düşünüyorum ama endişem işçilik sonrası macun atması veya çatlaması.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...