İçeriğe Yönlendir

Bu Araç Nedir?

Ahmet Özge

Recommended Posts

Ahmet Özge

İstanbulda oturuyorum esasen nazilli'liyim. Aydın merkez mimar sinan mahallesinde gezerken logosunda fiat marka oldugu yazan resimlerdeki aracı gördüm resimledim. Sahibini soruşturdum civarda bilen yok. Aracın plakasıda yok altında otlar çıkmış. Eve gidince modeli fiyatı vs hakkında bilgi edinmek için bayagı araştırma yaptım ama bir sonuca ulaşamadîm. Böyle birseyim olsun ugraşayım çok hevesleniyorum. Adam olur olmaz önemli degil. Bu klasik model hakkında bilgisi, biryerlerden göz aşinalığı olan varmı

ea8d11e0824b56b179c98614a56fe5d2.jpg

e037d1b269588fc6ffc33b4829dc6f54.jpg

c4f5bf4d4acabeafaec7560b41e9431f.jpg

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Misafir

İstanbulda oturuyorum esasen nazilli'liyim. Aydın merkez mimar sinan mahallesinde gezerken logosunda fiat marka oldugu yazan resimlerdeki aracı gördüm resimledim. Sahibini soruşturdum civarda bilen yok. Aracın plakasıda yok altında otlar çıkmış. Eve gidince modeli fiyatı vs hakkında bilgi edinmek için bayagı araştırma yaptım ama bir sonuca ulaşamadîm. Böyle birseyim olsun ugraşayım çok hevesleniyorum. Adam olur olmaz önemli degil. Bu klasik model hakkında bilgisi, biryerlerden göz aşinalığı olan varmı

Konu ilgili bölüme taşınmıştır..

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Bir yerlerde görmüştüm ama emin değilim yanlışım varsa şimdiden özür dilerim, Fiat Topolino diye bir model vardı bunun gibi eskilerden ama o mudur değilmidir tam emin değilim....

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

1958-fiat-millicento-1100'müş...

http://www.classicitaliancarsforsale.com/1958-fiat-millicento-1100/

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cemal Cangöner

1960 lı yılların en tutulan araçlarından FIAT 1100

Ülkemizde de bol miktarda vardı.

Yorum bağlantısı
Ahmet Özge

Evet millicento imiş sahibinide bulamadık bi konuşsak iyi olacaktı belki satardı

Yorum bağlantısı
Zekeriya Kahraman

Tam bir klasik kolleksiyoncular görmemiş demekki orda durdurmazlardı  :punish: sen alacan ben alacağım diye onlardan önce sen bul sahibini kafadan 50 bin i var  :good1:

Yorum bağlantısı
Ahmet Özge

Araç fiyatları fena değil, yedek parçasını bulmak çölde su bulmaya benzeyecek gibi. Kendi kendimize gelin güvey oluyoruz önce aracın sahibine ulaşmak lazım memlekete tekrar gittigimde bir ilgileneyim bakayım.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...