İçeriğe Yönlendir

Clash Of Clans Oyunu...

Burak Birinci

Recommended Posts

Mahmut Sayar

Bağımlılık yapıyor gerçekten bende 58 levelim, 1400 civarı kupalarda geziyorum aşağıda ganimet gelmiyor. :)

Yorum bağlantısı
Gürçay Hüseyin

Normalde oyin oynamam ama Top eleven'a bulastigim gune lanet ediyorum.

Bu oyunu da denedim ama sarmadi beni.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

60 ım ama leveli geçinsiz, ana bina level kaç onu söyleyin siz  :D 10 dan aşşağıysa bırakın bu işleri...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Uzun

Artık sadece madenleri topluyorum.eskisi gibi takılmıyorum ama gelişmeye devam [emoji16][emoji16]dcb51ee1fed4ec98a4fe9f6bbbb8a49c.jpg

Yorum bağlantısı

60 ım ama leveli geçinsiz, ana bina level kaç onu söyleyin siz :D 10 dan aşşağıysa bırakın bu işleri...

Ana bina basmak kolay abi. Ana bina bastikca saldırı için arattigin zaman daha güçlü kişiler çıkıyor ve haliyle ganimet toplamak zorlaşıyor. Hangi seviyedeysen herşeyi özellikle savunmaları en üst seviyeye getirip yükseltmek daha sağlıklı. Bana çok 9-10 level adam saldırıyor ancak alamıyor
Yorum bağlantısı
Burak Birinci

üç seneyi geçti oynuyorum

Oyunun çıkış tarihi 2 Ağustos 2012 :) 3 sene olması imkansız bi yanlışlık olmasın :)

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

129 levelim :) 2.5 seneye yakındır oynuyorum.

Konu eski haline döndürülmüştür.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Arda Bülent Güzel

Oyunun çıkış tarihi 2 Ağustos 2012 :) 3 sene olması imkansız bi yanlışlık olmasın :)

2012 - 2013 - 2014 işte üç yıl değilmi . 36 ay demedim sonuçta. 3 yıl dedim değilmi.
Yorum bağlantısı
Burak Birinci

2012 - 2013 - 2014 işte üç yıl değilmi . 36 ay demedim sonuçta. 3 yıl dedim değilmi.

ahahahahaha :D sesli güldüm  abi sen doğduğunda 1 yaşında oluyosun ozaman :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Misafir

Arkadaşlar oyunu oynayan var mı? Ben uzun zamandır bu oyunu oynuyorum. Forumdan oynayan arkadaşlarla bu oyunu beraber klan kurarak oynamak isteyen var mı?

Benim hesabım 90 seviye,site yönetimininde onayı olursa fordclubtr adında bir klan kurup oynar mıyız? 

Teşekkürler. 

Konunuz birleştirilmiştir.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Misafir

Savunma üniteleri ve duvarları istediğim seviyeye getirdiğim için artık ana binayı 9a bastım. Tavsiyem şudur hangi koy seviyesindeyseniz o seviyedeki herşeyi max yapmadan bir üst seviyeye geçmeyin

97e5dbeb51f7159583f6faa8ab214574.jpg

Yorum bağlantısı
Misafir

Ozan 9 sv köy binası için daha çok erken, okçu kulelerin, teslaların henüz bitmemiş.

Bu da benim köy...

k19vqv.jpg

Aynen abi onlar bitmemişti ama çok sıkıldım böyle de :)
Yorum bağlantısı
Misafir

Ben tüm duvarları 8 sv yapmadan köy binasını 9 sv yapmayı düşünmüyorum. Bir ara çok kupa kastım, 2200 üstüne kadar çıktım ama o seviyelerde ganimet bulmak çok zordu, yeniden 1400-1600 arasında takılıyorum.

Duvarlar çok zor is abi yılbaşı etkinliği ile ancak mor yaptım bitmiyor. Bi de binici olduğu zaman karşı tarafta hiç bir ise de yaramıyor uzun sure mor takilirim ben :) kupa da 1400-1600 arası en iyisi. Geceleri japonca dil yaparak daha iyi buluyorum. Zaman olsa devamlı her birlik tamamlandığında oynasam çok iyi ganimet kasarim ama zaman yok :)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...