İçeriğe Yönlendir

Samsung Galaxy E7

Misafir

Recommended Posts

Misafir
(düzenlendi)

Anneme uzun suredir buyuk ekranli bir telefon bakiyordum. Cok detayli bir kullanici degil ama en azindan facebook, whatsapp gibi uygulamalarda sorun cikarmayan, rami şişmeyen ve pili makul olcude uzun giden bir telefon ararken, Asus, Vestel, Casper, Lenovo gibi modelleri iki sene sonra muhattap alacak bir disturbitor bulamama endisesi ile GM Eliti ise cok begenmeme ragmen yine bilindik markada karar kilmak adina eledim.

E yeni bir seri. Su anda bildigim 5 serisi ve 7 serisi var. 7 serisi 1299, 5 serisi 899TL. Bu serinin Galaxy serilerine gore en buyuk farki pilinin cikmamasi. Diger ozellikleri biraz karma.

5.5" ekrani ile Note serileri ile ayni buyuklugu sunuyor. Ekran cozunurlugu note2 seviyesinde yani 1280x720p ancak parlaklik ve keskinlik konusunda note2'den cok daha onde. Ikonlarin bu cozunurlukte buyuk olmasi bizim icin avantaj oldu. Android'in Note4'te kullanilan arayuzunu kullaniyor. Bu da cihazin kullanimini kolaylastiriyor.

16gb dahili hafiza sd kart ile arttirilabiliyor. 2gb rami ile yine note2 seviyesinde bir cihaz. 13 mp arka kamera, 5 mp on kamera ile gununuz multimedya ihtiyaclarini karsilayabiliyor.

Sensorleri note serisine girw biraz azaltilmis ama bizim icin cok onemli olmadi bu eksiklik.

2950mh pil kullaniyor. Note serilerinden dusuk, galaxy serilerinden yuksek kapasitede bu haliyle.

Saygılarımla.

32fc8635b69c1fab05829aa43a9d89ac.jpg

d5636ccbcff4886ed9941f265444b687.jpg

c7f616b9ab13e5b0c50001388d87b3e8.jpg

tarihinde Evren İskent tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Hayırlı Olsun Evren Bey Güzel Seçim. :good1:

Teşekkür ederim. İnşallah seçimimiz yanıltmaz.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Hayırlı olsun. Anneniz güle güle kullansın.

Yorum bağlantısı
Misafir

Çok para kesinlikle etmez. Özellikleri günümğze göre orta seviyede bence. 1000 lira civarında olsa bence gayet makul olurdu. Benim gibi koyu bi samsungcu bile eleştiriyorsa düşünün. Gerçi aradaki fiYatı markaya verdi iz belki ama samsungun kalitesinide biraz tartışmamız lazım. Alpha fiyaskosundan sonra nazıl olur bu bilemem. Samsung neden bu kadar çok model çıkartıyor anlamadım. Çıkaracaksan fiyat olarak orta seviyede çıkar bari. Zaten note ve galaxy serisinin son modelleri ile kepit.... şey pahalı zaten. TR için bu fiyat bu model için çok bence. Allahtan bu diğer mafkalar çoğaldı. Yoksa bu telefonu 1600 den aşağı çıkarmazdı..

Yorum bağlantısı
Misafir

Evren abi hayırlı olsun, imei numarası görünüyor bilgine...

Teşekkür ederim Ramazan. Farketmemiştim, kaldırdım o fotoğrafı.

Saygılarımla.

Çok para kesinlikle etmez. Özellikleri günümğze göre orta seviyede bence. 1000 lira civarında olsa bence gayet makul olurdu. Benim gibi koyu bi samsungcu bile eleştiriyorsa düşünün. Gerçi aradaki fiYatı markaya verdi iz belki ama samsungun kalitesinide biraz tartışmamız lazım. Alpha fiyaskosundan sonra nazıl olur bu bilemem. Samsung neden bu kadar çok model çıkartıyor anlamadım. Çıkaracaksan fiyat olarak orta seviyede çıkar bari. Zaten note ve galaxy serisinin son modelleri ile kepit.... şey pahalı zaten. TR için bu fiyat bu model için çok bence. Allahtan bu diğer mafkalar çoğaldı. Yoksa bu telefonu 1600 den aşağı çıkarmazdı..

Bence de etmez ama özelliğe göre her 100TL'lik fiyat seviyesinde bir model var. Kore markalarının satış stratejisi. Bizim büyük ekran alma zorunluluğumuz ve riski minumuma indirme çabamız nedeniyle bu fiyatı vermeye razı olduk:) S3 bile 800TL iken artık daha fazlasını vermediğimize sevineceğiz:)

Saygılarımla.

Hayırlı olsun. Anneniz güle güle kullansın.

Teşekkür ederim. Daha iyisi sizlerin olsun.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...