İçeriğe Yönlendir

C Max 2012 Model Park Asistanı Arızası

Erol Çalışkan

Recommended Posts

Erol Çalışkan

2012 model c max araç aldım .Aracımı yıkadıktan sonra park asistanı arızalı konuma geçiyor daha sonra araç kuruyunca park asistanı çalışıyor.Sebebinin bir şeyin suyla teması ile ilgili olduğunu düşünüyorum.Bu tür arıza ile karşılaşan arkadaşlardan yardım bekliyorum.Ayrıca araca oto elektrikçiler baktı ama hiçbirşey çıkmadı.Yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Misafir

2012 model c max araç aldım .Aracımı yıkadıktan sonra park asistanı arızalı konuma geçiyor daha sonra araç kuruyunca park asistanı çalışıyor.Sebebinin bir şeyin suyla teması ile ilgili olduğunu düşünüyorum.Bu tür arıza ile karşılaşan arkadaşlardan yardım bekliyorum.Ayrıca araca oto elektrikçiler baktı ama hiçbirşey çıkmadı.Yardımcı olursanız sevinirim.

Erol Bey,

Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Murat Kavuk

Modüle su girme ihtimali çok düşük bir ihtimal. Muhtemelen sensörler su alıyor olmalı. Özellikle önde araca paralel duran iki sensörden bir tanesinde sıkıntı olma ihtimali yüksek.

Yorum bağlantısı
Erol Çalışkan

Modüle su girme ihtimali çok düşük bir ihtimal. Muhtemelen sensörler su alıyor olmalı. Özellikle önde araca paralel duran iki sensörden bir tanesinde sıkıntı olma ihtimali yüksek.

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • 8 yıl sonra...
Bahadır ÇALIŞKAN
Erol Çalışkan yazdı:

hocam konu baya eski ama çözebilmiş miydiniz? bende de aynı problem var ama direk hataya geçtiği için problem hangisindr deneme fırsatım olmuyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...