İçeriğe Yönlendir

2005 Cmax Brc My11 Uygulaması

Muzaffer Demirci

Recommended Posts

Muzaffer Demirci

iyi geceler arkadaşlar nasip olursa cuma günü 2005 cmax aracımıza brc my11 kit taktıracağız niğde ateşogullarında. Nelere dikkat etmeliyim ustaya hatırlatmam gereken bir şey var mı(çokta işe karışmayı sevmem ama) aklımda olanlar; oksijen sensörünün ecuya baglanması, vsr özelliği, pipo mu manifolt delinmesi mi bunlarla ilgili ve daha başka yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler iyi geceler.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru
(düzenlendi)

Termostat konusunda da sormuştum yine sorayım. Araç 100lük mü 115lik mi?

Eğer 100lük ise bendeki ile aynı ve bendeki lpg kiti AKL. Çok memnunum. Manifold delindi, simit depo var. Herhangi bir farklılık olmadı montajda ki bizzat bulunup yardım ettim. Ayarları doğru yapar regülatör için şu girişini motor bloğundan direk alıp regülatörden kalorifere verirse daha çabuk buharlaşma olur ve daha çabuk lpgye geçerek daha benzin harcarsınız...

tarihinde Önder Kuru tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Muzaffer Demirci

Önder bey bende ogrenemedim kac beygir oldugunu lpg montajı yapılıyor su an bende basindayim aracin.

Yorum bağlantısı
Önder Kuru

Önder bey bende ogrenemedim kac beygir oldugunu lpg montajı yapılıyor su an bende basindayim aracin.

Siz bana motorun bir fotoğrafını gönderin ben size söylerim. Bu arada aracınıza lpg takan usta da mı anlayamamış kaç beygir olduğunu?
Yorum bağlantısı
Muzaffer Demirci
(düzenlendi)

Önder bey araç 115 beygir dun ogrendim ustadan. Bu arada lpg montajı cuma günü halloldu. Saat dokuzda başlayan montaj saat ikide bitti içimize sinen bir is oldu iki gündür bir sıkıntı yok geçişler güzel umarım hep böyle gider.

tarihinde Muzaffer Demirci tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...