İçeriğe Yönlendir

Fiesta'm Değişiyor...

Ramazan Altıntaş

Recommended Posts

Ramazan Altıntaş

Güle güle kullanın arabaya yakışmış.

Sağolasın vasfi evet jantlar boyandıktan sonra daha güzel oldu :good1:  yıkatıp güzel bir kaç foto koyacağım  ;)

Yorum bağlantısı

Taktıgınız jantları nadır goruyorum ama cok yakısıyorlar fıestaya masallah.Bu arada ne kadara boyattınız 4 jantı?

Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş

Bu jantlar comfort modele ek pakette alınıyordu sis farı ve yağmur sensörü oluyordu o pakette bildiğim kadarıyla ekstra paralı olunca bu jantlarda nadir bulunuyo  :) jantları uygun bi rakama komşuma boyattım ama keşke 50 100 daha veripte yabancıya boyatsaymışım dedim  :(

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ramazan Altıntaş

akşam akşam bıcı bıcı yaptık acele ile çektiğim bir tane resim gelsin  :biggrin:

3a6Qrp.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Ramazan Altıntaş
(düzenlendi)

Konu bayağı sessiz kalmıştı 3 gündür arabam ile uğraştım ve sonuç muhteşem  :)

işlemlere başlamadan önceki resimler ışığın altında biraz parlak duruyor ama aslında arabanın rengi krem rengi şahin rengine dönmüştü  :)

d302gX.jpg

bDY27b.jpg

Bunlarda dünden bugüne biraz tozlanmış hali ile bu arada farlarada zımpara+pasta+cila geçtik farların aydınlatması %60 daha netleşti diyebilirim  :)

m65z2P.jpg

E8pqPq.jpg

j3j2yj.jpg

215kJN.jpg

BP40LD.jpg

tarihinde Ramazan Altıntaş tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ramazan Altıntaş
(düzenlendi)

Bugün arabamın 121.600 bakımını yaptık sanayide arkadaşım ile bir önceki yağ değişimini parçacımda yapmıştık ama haberim olmadan total yağ koymuştu ve içime sinmiyordu değişime daha 1.000 km vardı ama iş yok bakımını yapalım dedi ve yaptıkta  :)

Kullanılan ekipman castrol 5 30 ford onaylı yağ wınkel yağ hava ve mazot filtresi birde wurth yağ katkısı koyduk biraz gezdim ve sonra arabamın daha sakin çalıştığını hissettim. Üstüne birde elinde güzel bir kimyasal varmış onunla motoruda yıkadı sağolsun  :)

B2aMZv.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ramazan Altıntaş
(düzenlendi)

Evettt c.tesi günü güzel bir bakım yaptık. Ön akslerden ses geliyordu aksler salıncaklar z rotlar şanzuman alt ve üst takozlar birde sis farları berbattı onlar değişti. Öncesinde araba şanzuman takozları yüzünden sesli ve sarsıntılı çalışıyordu şimdi pamuk gibi oldu ön düzen ile birlikte araba bayağı bir değişti ve güzelleşti  :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...