İçeriğe Yönlendir

Nokia Lumia 525 Rehber Tam Problem

Fatih Öztürk27

Recommended Posts

Fatih Öztürk27

İş görür güzel bir telefon. 2 yıldır kullanıyoruz sıkıntı da çıkarmadı. Nokia'nın haritalarını hep sevmişimdir. Çevrimdışı rahat kullanılır. Her neyse... Güncelleme gerekti tabiki microsoft hesabı ile giriş istedi telefon. Oğlum şifreyi hatırlayamayınca  yeni hesap denedik olmadı. Tek çare sıfırlamak. Telefon sıfırlandı. Rehber dahil.( ufakça bir kıyamet gitti tüm numaralar). Telefona kendi adresimle hesap açtım. güncellemeler vs her şey tamam. Rehberi bir açtım benim telefonun rehberi aynen burada. Rehber yüzünden telefon sıfırlamayan biri olarak şaşırdım. Buraya kadar iyi sayılır. Lakin telefonden kişileri silemiyorum bağlı hesaptan da kişi silinecek. Filtreleme yapamıyorum. İisimler gitti diye canımız sıkılırken 600 kişilik bir rehberimiz oldu. Nedir çaresi? Bir şey bulmadım. 

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Kesin çözüm o lakin o kadar güncelleme ve indirme işlemi ile uğraşmak istemiyorum. Ama son çare sıfırlamak olacak yine.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Kapatma veya adres silme seçeneği maalesef yok.

Yorum bağlantısı

Hesap sıfırlamada çare olmayabilir bu adresler hotmail,g-mail gibi adreslere eşlendi ise her açılışta karşına çıkacaktır.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Telefonu sıfırladım yeni bir hesap açtım oldu galiba. [emoji6]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Bu güzel haber.

E-mail ile yada şu telefon programı vardı adı neyse onla eşlenme yapınca ne olacak meraktayım.

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Yeni posta adresi ile facebook veya tweeter gibi herhangi bir hesap acılmazsa birsey olmaz herhalde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Selçuk Keleş

İş görür güzel bir telefon. 2 yıldır kullanıyoruz sıkıntı da çıkarmadı. Nokia'nın haritalarını hep sevmişimdir. Çevrimdışı rahat kullanılır. Her neyse... Güncelleme gerekti tabiki microsoft hesabı ile giriş istedi telefon. Oğlum şifreyi hatırlayamayınca  yeni hesap denedik olmadı. Tek çare sıfırlamak. Telefon sıfırlandı. Rehber dahil.( ufakça bir kıyamet gitti tüm numaralar). Telefona kendi adresimle hesap açtım. güncellemeler vs her şey tamam. Rehberi bir açtım benim telefonun rehberi aynen burada. Rehber yüzünden telefon sıfırlamayan biri olarak şaşırdım. Buraya kadar iyi sayılır. Lakin telefonden kişileri silemiyorum bağlı hesaptan da kişi silinecek. Filtreleme yapamıyorum. İisimler gitti diye canımız sıkılırken 600 kişilik bir rehberimiz oldu. Nedir çaresi? Bir şey bulmadım.

Hesabın şifresini kurtarmayı neden denemediniz ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...