İçeriğe Yönlendir

Ford Scorpio Lpg Kiti Değişimi

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

Bu gün aracı Lpg montajcı arkadaşlara verdim.İNŞALLAH akşama bitirip verecekler.Daha önceden çok memnun kaldığım akl nin obdlisini takacaklar(bu markayı sattığım opel corsama taktırmıştım ve çok memnun kalmıştım)

Fordumun üzerinde halihazırda 15 yıl önce takılmış sıralı lavato marka kit var.Aracım ile herhangi bir uyumsuzluğu yok idi çok eskidiğini düşünerek değiştirmek istedim.Umarım doğru karar vermişimdir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şimdiden hayırlı olsun Fatih bey.

Bir de profil bilginize aracın model yılını girebilirsiniz. Her scorpio gördüğümde aklım 94 modellere gidiyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Belen

Bende fiestaya AKL taktırdım. Çok memnunum. Hiçbir sorun yaşamadım lpg ile alakalı. Yakıtıda çok iyi. 

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya

Kiti taktırdım,test etmek içinde güzel vaktim oldu.Çok memnun kaldım umarım memnuniyetim devam eder.

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

V6 motor alternatiflerimde scorpio da vardı, Çağlar Usta İstanbul'da usta da buldu sadece scorpio bakan, bence gönül rahatlığıyla alınabilir artık.

Çok üst düzey kit olmayacaksa akl bence başarılı, hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Levent Ayhan

V6 motor alternatiflerimde scorpio da vardı, Çağlar Usta İstanbul'da usta da buldu sadece scorpio bakan, bence gönül rahatlığıyla alınabilir artık.

Çok üst düzey kit olmayacaksa akl bence başarılı, hayırlı olsun.

tuncay bey, çağlar usta nın bulduğu şu scorpio ustasının adres ve telefonunu yazabilir misiniz? malum bizim araçlardan her usta anlamıyor.teknik konuda bilgi amaçlı istiyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...