İçeriğe Yönlendir

C Max 1 - Ghia Ptc Heater(Ek Isıtıcı) Montajı

Mehmet Sezgin

Recommended Posts

İlyas Durmuş
Mehmet Sezgin yazdı:

Evet focus 2 ve 2.5 lere de oluyor.yabancı sitelerde yapanlar görmüştüm. manuel klimalarda klima kontrol panelini değiştirmek gerekiyor sadece .

dijital klimalarda sorun yok.

Nasıl bir kontrol paneli gerekli manuel klimada Mehmet Bey. Araç mk3 2014 model manuel klima . Ptc yi temin ettim. Montaj tamam. Yazılım açıldı. Çalışmadı. Kontrol paneli tamamen mi değişmeli yoksa küçük bir elektronik parça ile işlem tamam olur mu teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Ferit Erken
Nasıl bir kontrol paneli gerekli manuel klimada Mehmet Bey. Araç mk3 2014 model manuel klima . Ptc yi temin ettim. Montaj tamam. Yazılım açıldı. Çalışmadı. Kontrol paneli tamamen mi değişmeli yoksa küçük bir elektronik parça ile işlem tamam olur mu teşekkürler.

Kontrol ekranı dijital olanla değiştirilmesi gerekiyor bildiğim kadarıyla.
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Mehmet Unkun
İlyas Durmuş yazdı:

Focus c max de manuel klimada da oluyor. Bir arkadaşa şema konusunda yardımcı olmuştum. Sonunda aktif etti. Klima panelini değişmeye gerek kalmadı.

Yorum bağlantısı
Ahmet Serin
Montaj tamam demişsiniz. İki kalın kablo var. Kırmızıda +12v var. Siyahı kontrol ettiniz mi? Şase var mı?
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Unkun

Paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama PTC isteyen mesajla ulaşabilir. Sonu FB kodlu ürün elimde mevcuttur.

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Oğuzhan Dinçel

Herkese merhaba.

2005 model 1.6 tdci ghia aracım var. KK2118K463CC kodlu bi ptc buldum. Uygun mu aracıma? 

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Dinçel
Oğuzhan Dinçel yazdı:

Herkese merhaba.

2005 model 1.6 tdci ghia aracım var. KK2118K463CC kodlu bi ptc buldum. Uygun mu aracıma? 

Tesisat yokmuş aracımda.  Teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...