İçeriğe Yönlendir

Android Spam Sorunu

Çağdaş Başlılar

Recommended Posts

Çağdaş Başlılar

Arkadaslar cihazim s6 sorunum tarayicida gezinirken virus mesaji vb reklam uzantili sayfalar acmasi. Ayni wifi uzerinde esimde iphone var hic sikintisiz kullaniyor. Yardim ve onerilerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Telefonun kendi interneti ile de aynı sorunu yaşıyormusunuz? Modeminizin markası nedir?

Yorum bağlantısı
Misafir

Cm securty miydi tam hatırlayamadım ismini yükleyim telefonu temizlemenizi tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Gökhan Tuna

Muhtemelen telefonunuza "bir seyler" bulasmis. Iki yontem var, bir tanesi Yasin Bey'in yukarida dedigi gibi bir yazilimla telefonu temizlemek, digeri ise telefonu fabrika ayarlarina cevirmek. (Bu islemi yapmadan once telefondaki verilerinizi; rehberinizi, resim, muzik ve videolarinizi yedeklemelisiniz, zira hepsi ucacak) 

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

Aynı sorun benim galaxy s4'te de var. Mobil veri ile bağlanınca sorun yok, farklı wi-fi ile bağlanınca da problem yok. Sadece evdeki wi-fi ile bağlanınca problem yaşanıyor.

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Benim evdeki telefonlarda da aynı sorun vardı. Reset atınca kısa süreli düzeliyor ama tekrar aynısı oluyordu. Tplink modemden kaynaklıymış sorun. Modemin yazılımını güncelleyince düzeldi. Eğer modeminiz tplink ise güncelleyin. Farklı bir marka ise başka wifi modem tiplerinde deneyin.

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

Benim evdeki telefonlarda da aynı sorun vardı. Reset atınca kısa süreli düzeliyor ama tekrar aynısı oluyordu. Tplink modemden kaynaklıymış sorun. Modemin yazılımını güncelleyince düzeldi. Eğer modeminiz tplink ise güncelleyin. Farklı bir marka ise başka wifi modem tiplerinde deneyin.

evet, evdeki modemim tplink marka. teşekkürler, güncellemeye çalışayım bakalım yapabilecekmiyim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...