İçeriğe Yönlendir

Tabletim Şarjdayken Kapandı Yardım

İsa Ülkümen

Recommended Posts

İsa Ülkümen

Acer iconia a1810 Tabletim şarjda idi bi baktım kendi kendine titriyor acılıyor acer yazısı cıkıyor geri kapanıyor tekrar titriyor açılıyor tekrar kapanıyor sürekli böyle ne yapmalıyım yardım edin

Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

Brick olmuş..

Yani çökmüş öyle söyleyim..

Ne yapmalıyım ayhan abi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aynı şekilde Sony telefon tıkandı.. 

Nevşehir ve Kayseride gitmediği telefoncu kalmadı... 

Şu an da Ankarada.. 

Bence şarj değil.. O sırada güncelleme aldı, güncellemeyi yazarken enerjisi bitti ve kilitlendi..  

Yorum bağlantısı
Serkan Aktay

Aynısı bende de oldu. Bilgisayarcı arkadaşıma verdim formatladı ve düzeldi. Bende sadece ekrana tabletin açılırkenki yazısı geliyor o şekilde saatlerce bekliyordu.

Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

Şu belki işe yarayabilir.

Benim tablet hiç açılmıyor malesef
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ne yapmalıyım ayhan abi

Tekrar yazılım atılacak. Tabii durumuna göre bakmak lazım derin brick mi yoksa soft brick mi.. en basitinden şunu deneyebilirsin.. Tamamen kapat açarken ses açma ve kapatma tuşlarına birlikte basılı tutarken aynı zamanda güç tuşuna bas ve bekle tepkisi ne onu yaz..

Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

Tekrar yazılım atılacak. Tabii durumuna göre bakmak lazım derin brick mi yoksa soft brick mi.. en basitinden şunu deneyebilirsin.. Tamamen kapat açarken ses açma ve kapatma tuşlarına birlikte basılı tutarken aynı zamanda güç tuşuna bas ve bekle tepkisi ne onu yaz..

Tepki aynı abi sadece belli aralıklarla titriyor
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Tepki aynı abi sadece belli aralıklarla titriyor

Elinde ki tabletin tam kombinasyonunu denemeden bilemiyorum. Mesela sadece ses artırma ve açma tuşuna basılı tut..  olmazsa ses azaltma ve açma tuşuna birlikte bas. Bunlardan birisinde farklı bişey olması lazım..açılışta yukarıda ki video var onun gibi ekran gelmesi gerekir. Eğer gelmiyorsa hiç bir şekilde program aracılıyla rom atılacak..

Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

Elinde ki tabletin tam kombinasyonunu denemeden bilemiyorum. Mesela sadece ses artırma ve açma tuşuna basılı tut.. olmazsa ses azaltma ve açma tuşuna birlikte bas. Bunlardan birisinde farklı bişey olması lazım..açılışta yukarıda ki video var onun gibi ekran gelmesi gerekir. Eğer gelmiyorsa hiç bir şekilde program aracılıyla rom atılacak..

Olmuyor bi tepki yok programla nasıl rom atıcam
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Olmuyor bi tepki yok programla nasıl rom atıcam

Valla onu netten araştırcaksın. Birçok program var. Deneye yanıla uygun olanı bulman gerekiyor.

Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

Valla onu netten araştırcaksın. Birçok program var. Deneye yanıla uygun olanı bulman gerekiyor.

Tamam sağolasın abi
Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

Abi program bulurum da rom dosyasını bulamıyorum
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Abi program bulurum da rom dosyasını bulamıyorum

Ürünün kendi sitesinde falan olabilir. Baktınız mı ?

Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

Sorun halloldu 2 gündür dokunmuyorum tablete tamirciye gittim şarja taktı durumu anlattım actık hersey normal şaşırdım acıkcası şuanda sıkıntı yok çok şükür

Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

evdeki elektrik tesisatında bir anormallik olabilir. toprakla ilgili felan.

Mehmet abi ev cok eski lojman toprak hattı yok ki [emoji29]

Ama sürekli voltaj düşüp çıkıyor muhtemelen ondan

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

akıllı elektrikçi prizdeki toprağı çıplak nötüre bağlamış olabilir.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İsa Ülkümen

akıllı elektrikçi prizdeki toprağı çıplak nötüre bağlamış olabilir.

Bilemiyorum artık abi zaten sağlam elektrikçi de yok burda malesef welcome to akçakale (tel abyad) diyoruz kendi aramızda [emoji5]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...