İçeriğe Yönlendir

45 Bine Kadar Sıfır B Segmenti

Muhammed Lokman Tosun

Recommended Posts

Muhammed Lokman Tosun

Merhaba arkadaşlar eşim için 45 bine kadar sıfır bir araç bakıyoruz aslında b segmenti olmasa da olur fakat bu bütçeyle en uygununu b segmentinde buluruz diye düşündüm, cevaplar için şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı

Zevkinize göre Hyundai İ20, Seat Ibiza, Fiat Punto yada Renault Clio bakabilirsiniz. Yine Dacia Sandero Stepway de bir tercih olabilir sıfırda. Açıkçası 45.000 e düz vites, benzinli ve baz modeller bulunuyor..

Yorum bağlantısı
İsa Acar

Kerem abi 42 bin e sıfır clio almıştı 1.2 benzinli ancak bayağı iyi bayii indirimi ile sanırım.

Yorum bağlantısı
Muhammed Lokman Tosun
Ben de tam bu pololara bakıyordum diğer marka rakiplerinde arka cam hala otomatik değil jantlar kapak bunlarda durum öyle değil, gayet makul geldi bayan şehir içi kullanım için.
Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan
(düzenlendi)

Ben de tam bu pololara bakıyordum diğer marka rakiplerinde arka cam hala otomatik değil jantlar kapak bunlarda durum öyle değil, gayet makul geldi bayan şehir içi kullanım için.

Araba kardeşimin, düşünürseniz konuşursunuz. 

Yani aracı olurum fiyat konusunda.

tarihinde Tuncay Arslan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhat ipeksoy
zamanında takip ettiğim, içeriklerini okuduğum, gerçek kullanıcıların her modele ayrı ayrı yorumları sayesinde bilgi sahibi olduğum bir siteydi. uzun zamandır ilgilenmeyi bıraktım sanırım format değiştirmişler. son durumda ne olmuş bilmiyorum ama genede inceleyin derim. toplu olarak teknik bilgilere ulaşabiliyordunuz.

inanın netten bütün araçların sitelerine girip tek tek baktım fiyatlara. 2016 modelde 45 bine kadar çoğu aracın giriş donanımlarını ucundan yakalayıp alabilirsiniz fakat 2015 model ama sıfır km derseniz seçenekler biraz daha artıyor ve daha dolu modeller bulabilirsiniz. tabi bunun için modeli belirleyip bütün bayileri tek tek aramalısınız. her bayinin elinde kalmayabiliyor.

ille de donanımlı ve 2016 derseniz ve fiyatta 47bine-48bine çıkabilirseniz ibiza style (47) ve corsa enjoy (48) cazip duruyor.

ilanınızı baltalamak gibi olmasın da 2016 modelinin 44.700 lira olduğunu görünce 2015 model ve ikinci el 41.250 lira çok ta cazip gelmedi bana.

Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

ilanınızı baltalamak gibi olmasın da 2016 modelinin 44.700 lira olduğunu görünce 2015 model ve ikinci el 41.250 lira çok ta cazip gelmedi bana.

Tipik sahibinden.com araç ilanı. Piyasadaki şişirmenin bir sebebi de bu gözü aç karnı tok ilanlar. Ben arabamı alırken sıfırı daha ucuzdu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hami Erışık

Bu firmanın ( kahya ogulları) izmir şubesinde güvenlilk personeli olarak çalışmıştım..

Expertizleri dogrudur,ikinci eli alırken tavan döşemesindeki lekeleri bile yazıyorlardı,sizden alırken.

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan

Bu firmanın ( kahya ogulları) izmir şubesinde güvenlilk personeli olarak çalışmıştım..

Expertizleri dogrudur,ikinci eli alırken tavan döşemesindeki lekeleri bile yazıyorlardı,sizden alırken.

Kahyaoğulları arkadaşımız, ilan hatır ilanı ama onların vasıtasıyla olduğu için sorumlulukları da var.

Yorum bağlantısı

Kerem abi 42 bin e sıfır clio almıştı 1.2 benzinli ancak bayağı iyi bayii indirimi ile sanırım.

42 mi.. [emoji33] [emoji33] 40 bine aldım Ozan. Clio ya 42 verilir mi? [emoji12] [emoji1]
Yorum bağlantısı

42 mi.. [emoji33] [emoji33] 40 bine aldım Ozan. Clio ya 42 verilir mi? [emoji12] [emoji1]

Aa aklımda öyle gelmiş :) poşete 40 bile fazla[emoji14]

Şaka bi yana alınabilecek en mantıklı araç oldu o fiyata abi

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Aldığı fiyata satıyor. benim eleman da aldı 41 bine aralık sonuydu.  bence alınabilir.   araca teknik olarak kefilim performans vs yakıt.

buna hem LPG takılabilir hem de kahır çekebilecek basit bir motor. TSI lar evet daha güzel ama sonuç olarak daha az kahır çeker oynamaya çok gelmez.

1.0 atmosferik motor çok değişik. deneme sürüşü yapmanızı öneririm.

aracın tipi burda önemli. cam manuel olsa ne olur otomatik olsa ne olur? gidin bakın bayiye. begeneceksiniz. Dıştan bakınca kelli felii araç. içine girince sıfır kokulu. garantisi 4 yıla uzatılıyor. hatta 5. daha ne olsun.5-6 litre benzin yakıyor 100km de. oldukça rahat. alırken de satarken de ucuz. çevreye uygun. göze çok batmıyor. ama temiz, akıllı duruyor.

bu arada jantlar kapak. ama güzel.

tarihinde Mehmet Göktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...