İçeriğe Yönlendir

Ford Fiesta Multimedia Önerisi

Semih Çetin

Recommended Posts

Semih Çetin

Arkadaşlar merhaba, Ford Fiesta 2011 Titanium aracım var. Multimedia sistemi taktırmak istiyorum, önerileriniz nedir, daha önce taktıran var mı ? Bu arada ben Bursa'dayım.

Yorum bağlantısı
Semih Çetin
(düzenlendi)

merhabalar bende multimedia sistem olarak ilk başta bu bilgi ekranının oraya takılanlardan düşündüm. çok araştırdım sürekli sorun çıktığı ve çok pahalıya geldiği kanısına vardım. şimdi orta konsolu komple değiştirip 2din dokunmatik teyip taktırmaya niyetlendim. orta konsolu aldım 4 flaşör ve kapı kitmele butonunu sipariş ettim ebaydan u.k. den gelicek bakalım ne zaman gelecek.  :)

Nasıl birşey aldınız link var mı ? Maliyeti ne olacak, böylesi 1200 TL falan sanırım max.

tarihinde Semih Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Semih Çetin

Yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum 2011 fiestamda. Çok memnunum kesinlikle tavsiye ediyorum :)

850 tl ye almıştım şu an 1000 tl olmuş.

Konu linki aşağıda, aklınıza takılan olursa detaylı sorularınızı sorabilirsiniz.

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/271843-2011-fiesta-multimedya/?hl=navimex

Hocam meslektaşız sanırım özel mesaj attım, teşekkürler :)

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Fiesta aracımda kullanmıştım... Arayüz geçişleri sıkıntılı donuyor... Bazen donup çalışmıyor hata veriyor aracı stop edip tekrar çalıştırınca düzeliyor... Çin işi sonuçta... :D Artı olarak hiç bir artısı yok ekran parlaklığını kısma düşürme yoksa taktırmayın gece çok göz alıyor ve görüşü engeliyor... Dvd oyanatması klip izleme dışında fonksiyonlu bir şey değildi bence... Bide paranıza yazık o parayı vereğinize aracınıza daha kaliteli bir ses sistemi yapın derim ben...

Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

Hocam meslektaşız sanırım özel mesaj attım, teşekkürler :)

Bakıyorum hemen :)

Fiesta aracımda kullanmıştım... Arayüz geçişleri sıkıntılı donuyor... Bazen donup çalışmıyor hata veriyor aracı stop edip tekrar çalıştırınca düzeliyor... Çin işi sonuçta... :D Artı olarak hiç bir artısı yok ekran parlaklığını kısma düşürme yoksa taktırmayın gece çok göz alıyor ve görüşü engeliyor... Dvd oyanatması klip izleme dışında fonksiyonlu bir şey değildi bence... Bide paranıza yazık o parayı vereğinize aracınıza daha kaliteli bir ses sistemi yapın derim ben...

İşte bu yüzden güzel araştırmak lazım, piyasadaki  çoğu modeli test ederek yukarıdaki ürünü aldım. 1 yıldır 1 kez bile donmadı, 1 kez bile kasmadı, menü geçişleri iphone 5 nasıl ise öyle :) zaten menüsünü de ios dan çalmış çinli abiler.

Ekranı otomatik kısıyor sensör sayesinde, bir de kapatma tuşu var gece göz alırsa kapatmak için, ama şu ana kadar sadece 1 kez kapattım. Tabiki zevk meselesi ama gümbür gümbür bir ses sistemi yerine bu kadar fonksiyonel bir ürün bence daha mantıklı,

Ama gidip de 2500 tl vermezdim :)

Yorum bağlantısı
Alparslan Özaslan

bende salı günü focus 3 aracıma navimex anroid taktırdım.genel olarak iyi.androidi bir araştır istersen

Yorum bağlantısı

Bu olayı çok araştırmıştım Focus için. Çin işi multimedilardan %100 memnun olana pek rastlamadım, o yüzden çerçeve değiştirip bilindik markaların double din modellerine bakmayı düşünüyordum ki araç satıldı :) Şimdi yeni aracım için araştırıyorum.

Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

Bu olayı çok araştırmıştım Focus için. Çin işi multimedilardan %100 memnun olana pek rastlamadım, o yüzden çerçeve değiştirip bilindik markaların double din modellerine bakmayı düşünüyordum ki araç satıldı :) Şimdi yeni aracım için araştırıyorum.

Ben %100 memnunum :)

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Semih Çetin
(düzenlendi)

Herkese yorumları için teşekkür ediyorum. Dün aracıma Navimex Plus multimedia taktırdım. 950 TL ürün, 100 TL montaj.

Ürün : https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-navimex-ford-fiesta-plus-serisi-multimedia-kamera-anten-hediye-286633846/detay/

Kutu siyah geliyordu, aracımın için de renkli olduğu için parçayı boyattım. Çok uzun sürdü ama değdi.

Üründen gayet memnunum. Sorularınız varsa yanıtlayabilirim.

nMDppB.jpg

v5DVVr.jpg

1voBB5.jpg

LA6NNV.jpg

tarihinde Semih Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren OZEN

Hocam 2010 titanium fiestaya ayni urunu taktirmak istiyorum. Hep olumsuz yorumlar duyuyorum.sizler kullaniyorsunhz sizden olumlu olumsuz yorum alabilirmiyim?

Yorum bağlantısı
Semih Çetin

Hocam 2010 titanium fiestaya ayni urunu taktirmak istiyorum. Hep olumsuz yorumlar duyuyorum.sizler kullaniyorsunhz sizden olumlu olumsuz yorum alabilirmiyim?

Olumsuz yorum yapılacak herhangi bir yanı yok cihazın. Kendisinden beklenen herşeyi sorunsuz bir şekilde yapıyor. Detayları özel mesajda anlattım.

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Ahmet DİLBAZ
Ahmet Aybeyaz yazdı:

Bakıyorum hemen :)

İşte bu yüzden güzel araştırmak lazım, piyasadaki  çoğu modeli test ederek yukarıdaki ürünü aldım. 1 yıldır 1 kez bile donmadı, 1 kez bile kasmadı, menü geçişleri iphone 5 nasıl ise öyle :) zaten menüsünü de ios dan çalmış çinli abiler.

Ekranı otomatik kısıyor sensör sayesinde, bir de kapatma tuşu var gece göz alırsa kapatmak için, ama şu ana kadar sadece 1 kez kapattım. Tabiki zevk meselesi ama gümbür gümbür bir ses sistemi yerine bu kadar fonksiyonel bir ürün bence daha mantıklı,

Ama gidip de 2500 tl vermezdim :)

Üründen hala memnunmusunuz.

Semih Çetin yazdı:

Herkese yorumları için teşekkür ediyorum. Dün aracıma Navimex Plus multimedia taktırdım. 950 TL ürün, 100 TL montaj.

Ürün : https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-multimedya-oynatici-navimex-ford-fiesta-plus-serisi-multimedia-kamera-anten-hediye-286633846/detay/

Kutu siyah geliyordu, aracımın için de renkli olduğu için parçayı boyattım. Çok uzun sürdü ama değdi.

Üründen gayet memnunum. Sorularınız varsa yanıtlayabilirim.

nMDppB.jpg

v5DVVr.jpg

1voBB5.jpg

LA6NNV.jpg

Üründen memnun musunuz?

Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz
Ahmet DİLBAZ yazdı:

Üründen hala memnunmusunuz.

Üründen memnun musunuz?

Aracımı satalı 2 seneyi geçti ama evet kullandığım süre içerisinde gayet memnundum

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Yasin Guneer

Valla konuyu hortlatacağım ama bende Fiesta 2010 titanium aracım var. Navimex marka düşünüyorum fakat plus serisi artık yok sanırım ve fiyatlar da uçmuş. Yaptırmak istiyorum hemde sağlam bişey olsun istiyorum.

Bana önerebileceğiniz link veya marka var mıdır? Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...