İçeriğe Yönlendir

Sonunda Double Din Teybimi Aldım

Serhan Göçmez

Recommended Posts

Serhan Göçmez

Selamlar arkadaşlar,

Uzanca süren bir araştırma sonunda Newfron marka teybi aldım ve beklentilerimin çok çok üzerinde çıktı. Ses kalitesini gören arabamda ses sistemi var sanıyor. Navigasyon (kartıyla birlikte) dahil her şey var, araç direksiyon kontrolü de çalışıyor. Tavsiye ederim.

Görüntü ve ses kalitesi Roadstar'dan daha iyi ve bu özelliklerde Sony vs biliyorsunuz çok pahalı. Bana takılmasıyla birlikte 650 Tl'ye patladı.

9oaVjk.jpg

qMd4z5.jpg

MpV6jN.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur

güle güle kullanın ve çok iyi fiyat vermişler.

Yorum bağlantısı
Serhan Göçmez

Hayırlı olsun, ne marka bu?

Sağolun daha iyisi sizlerin olsun NEWFRON NF-N625

güle güle kullanın ve çok iyi fiyat vermişler.

Teşekkürler, sağolun

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Hayırlı olsun güzel cihazmış. :nazar:  Fakat o seviyedeki bir medya cihazı ve navigasyon cihazı sorun yaratabilir. Aman dikkat. 

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Õncelikle hoşgeldiniz ve cihazınız hayırlı olsun güzel günlerde kullanın, ardından hem adaş hemde memleket olarak Elazığ'lı iseniz hemşeriyiz bu nedenle aramızda olmanızdan memnun oldum görüşmek üzere :)

Yorum bağlantısı
Fatih Erden

Sisteminiz hayırlı olsun... Fakat yanları pek amatörce olmuş sanki...

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Hayirli olsun keske sifir yerine ikinci el pionner felan bakaydiniz bu cihazlar pek uzun omurlu olmuyo ses kalitesi ekran kalitesicok dusuk

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

güle güle kulanın. montajı en zor torpidoya sahipsiniz. buna göre oldukça makul bir montaj olmuş. direksiyon kumnadası nasıl bağlandı acaba ?

Yorum bağlantısı
halil altan

Hayırlı olsun..Guzel olmus..en önemlisi navigasyon sorunu ve geri görüş kamera varsa cok iyi olmuştur...

Yorum bağlantısı
Serhan Göçmez

Hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar. Foruma ilk üye olduğumda insanların samimiyeti ve yardım etme arzuları çok hoşuma gitmişti :) Montaj ile ilgili yorumlarınıza istinaden bildiğiniz gibi biraz bombeli bir gögüs var ve 4-5 tane çerçeve denediler ve bayağı uğraştılar, şimdilik makul görünüyor Ankara'ya gittiğimde bakacağım. Direksiyon kumandasını nasıl taktığının detayını sorayım size bildiririm. 

Õncelikle hoşgeldiniz ve cihazınız hayırlı olsun güzel günlerde kullanın, ardından hem adaş hemde memleket olarak Elazığ'lı iseniz hemşeriyiz bu nedenle aramızda olmanızdan memnun oldum görüşmek üzere :)

Hoşbuldum :) evet Elazığ'lıyım yıllar sonra Firmamın aldığı bir iş üzerine memleketime geri döndüm, buralardan bir isteğiniz olursa beklerim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Hepinize çok teşekkür ediyorum arkadaşlar. Foruma ilk üye olduğumda insanların samimiyeti ve yardım etme arzuları çok hoşuma gitmişti :) Montaj ile ilgili yorumlarınıza istinaden bildiğiniz gibi biraz bombeli bir gögüs var ve 4-5 tane çerçeve denediler ve bayağı uğraştılar, şimdilik makul görünüyor Ankara'ya gittiğimde bakacağım. Direksiyon kumandasını nasıl taktığının detayını sorayım size bildiririm. 

Hoşbuldum :) evet Elazığ'lıyım yıllar sonra Firmamın aldığı bir iş üzerine memleketime geri döndüm, buralardan bir isteğiniz olursa beklerim.

Sevindim, hem adaş hem toprak  :bravo:  :bravo:  Canınızın sağlığı sizlerinde buralardan bir isteği olursa bende beklerim, görüşmek üzere iyi çalışmalar...

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Abdurrahman Alkan
Serhan Göçmez yazdı:

Selamlar arkadaşlar,

Uzanca süren bir araştırma sonunda Newfron marka teybi aldım ve beklentilerimin çok çok üzerinde çıktı. Ses kalitesini gören arabamda ses sistemi var sanıyor. Navigasyon (kartıyla birlikte) dahil her şey var, araç direksiyon kontrolü de çalışıyor. Tavsiye ederim.

Görüntü ve ses kalitesi Roadstar'dan daha iyi ve bu özelliklerde Sony vs biliyorsunuz çok pahalı. Bana takılmasıyla birlikte 650 Tl'ye patladı.

9oaVjk.jpg

qMd4z5.jpg

MpV6jN.jpg

Serhan bey mesaj attım bakarsanız sevinirim. 

Yorum bağlantısı
Mert Emre ŞAMCI

Merhaba 2004 Fiesta aracıma Piranha 7785 double din teyp taktırdım. A101 den 350₺ ye aldım. 100₺ çerçevesine 100₺ işçiliğine verdim. Öncelikle belirtmiş olduğunuz gibi hiç müzik sisteminden araçtan anlamayan insanlar bile araçta özel bi ses sistemi mi var diyor. Ancak bunun çok büyük bir payı aracın orjinal hoparlörünün kalitesinde. Ben hayatımda böyle kaliteli böyle temiz ses veren böyle yüksekde bile bozulmayan bir sistem görmedim. Hep dediğim bir şey var. Aracı satar isem üzüleceğim tek şey şaka gibi ama müzik sistemi. Araçta müzik dinlemek o kadar keyif veriyorki o kadar harika bir ses alıyorum ki doyamıyorum resmen. 2020 Clio 0.9 tce aldık babama. 10 üzerinden 6 lık bir ses performansı var. Fiestamdaki kesinlikle 10/10

Yorum bağlantısı
Mert Emre ŞAMCI
Mert Emre ŞAMCI yazdı:

Merhaba 2004 Fiesta aracıma Piranha 7785 double din teyp taktırdım. A101 den 350₺ ye aldım. 100₺ çerçevesine 100₺ işçiliğine verdim. Öncelikle belirtmiş olduğunuz gibi hiç müzik sisteminden araçtan anlamayan insanlar bile araçta özel bi ses sistemi mi var diyor. Ancak bunun çok büyük bir payı aracın orjinal hoparlörünün kalitesinde. Ben hayatımda böyle kaliteli böyle temiz ses veren böyle yüksekde bile bozulmayan bir sistem görmedim. Hep dediğim bir şey var. Aracı satar isem üzüleceğim tek şey şaka gibi ama müzik sistemi. Araçta müzik dinlemek o kadar keyif veriyorki o kadar harika bir ses alıyorum ki doyamıyorum resmen. 2020 Clio 0.9 tce aldık babama. 10 üzerinden 6 lık bir ses performansı var. Fiestamdaki kesinlikle 10/10

Yani özetle teypden çok aracın orjinal ses sistemindeki kalite ile alakalı diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...