İçeriğe Yönlendir

Ford Tourneo Connect Lastik Önerisi

Ahmet Kılıç

Recommended Posts

Ahmet Kılıç

Merhabalar,

Aracım için 195/65/R15 yaz lastiği arıyorum. Üzerinde şu anda Continental Vanco Contact 2 lastikler var.(Fabrikanın taktığı lastikler) Lastikleri 30 bin km civarı kullandım fakat 7. senesini dolduracağı için değiştirmeyi düşünüyorum. Belirtmiş olduğum ölçülerde yaz lastiği önerilerinizi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Akyol

Ahmet hocam Continental'den memnun kaldıysanız yine Continental ile devam edin. Alternatif olarak bütçe sorunu yoksa Goodyear, Bridgestone gibi markalara bakın.

Yorum bağlantısı
Ahmet Kılıç
(düzenlendi)

Ahmet hocam Continental'den memnun kaldıysanız yine Continental ile devam edin. Alternatif olarak bütçe sorunu yoksa Goodyear, Bridgestone gibi markalara bakın.

Lastiklerden genel olarak memnunum hocam. Continental ile devam etmeyi düşünüyorum ama kaliteli başka bir marka/model önerisi olursa onlara da yönelebilirim. Goodyear, Bridgestone markalarından önerebileceğiniz modeller var mı?

tarihinde Ahmet Kılıç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Fevzi Göktaş

Valla ben de yarın değiştireceğim bir önerisi olan yok mu

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Kamyonete uygun alınmnalı ki muayenede geçebilsin

Kamyonete uygun derken Çağlar abi? Ben bu yüzden muayeneden kalana denk gelmedim hiç. Sadece jantla lastik uyumsuz olunca sıkıntı çıkartıyorlar. Adamlar geniş jantta jantın yarısı kadar lastik takıyor sonra niye muayeneden geçmedi diyor  :D

Bu ebattaki lastik fiyatları uygun oluyor ama çok fazla çeşit oluncada insanın kafası karışıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...