İçeriğe Yönlendir

Note 5 Mı S7 Edge Mı

Ahmet BÜBERCİ

Recommended Posts

Ahmet BÜBERCİ

Arkadaslar Pazartesı Gunu Almayı Dusunuyorum Ama Bır Turlu Karar Veremedım Note 5 ıcın 110 Tl Aylık S7edge ıcın Ise 145 Tl Aylık Odeyecem Aralarında Toplam 845 Tl Yapıyor Bu Farka Deger Mı Dıye Dusunuyorum Bır Turlu Karar Veremedım Bu Konudar Bana Yardımcı Olabılırmısınız Nedenını Acıklamayarak Olursanız Ikna Konusunda Bana daha cok yardımcı Olursunuz Sımdıden Tesekkurler 

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy

Bende note 5 var oldukça memnunum. Tercih sebebim, ekranın büyük olması ve kalemiyle istediğim zaman not alabilmem. Bunun dışında fazla bir fark yok sanki. Ha bir de s7 nin kenarları kavisli. Görsel olarak ikisin de kendine göre güzellikleri var.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

S7 edge olmayan seri kullanıyorum iki haftayı geçti. Yıllardır htc ile yatıp kalkarım, bu cihaz işi değiştirdi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serdar Güngör

S7 edge olmayan seri kullanıyorum iki haftayı geçti. Yıllardır htc ile yatıp kalkarım, bu cihaz işi değiştirdi.

Tedbili mekanda ferahlık vardır  ;)  :bravo:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

samsung in, htc out :D

Yorum bağlantısı
Oktay Zerman

Merhabalar kamera özellikleri, batarya süreleri,arttılabilir hafıza, su ve toz dayanımı ile yeni bi seri telefon olması sebebiyle benim düşüncem s7 edge. 2 senedir note4 kullanıyorum note serisi zevkli olmasına rağmen bende s7 edge düşünüyorum sonrasında.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Edge olmayan s7 oneririm. Edge ler en ufak darbede ekran ile vedalasiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet BÜBERCİ

Edge olmayan s7 oneririm. Edge ler en ufak darbede ekran ile vedalasiyor.

sani hocam s7 ekran cok kucuk ya galıba kararımı verdım gıbı note 5 alıcam 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...