İçeriğe Yönlendir

Gmail Kişiler---->Android Telefon Rehber

Fevzi Göktaş

Recommended Posts

Fevzi Göktaş

android telefon sony xperia z3 tabii ki gmail. buradaki kişileri telefonumdaki rehbere nasıl aktarabilirim. telefonum garantiden geldi numaralar yok.

en düzenli olarak gmail kişilerde bulunuyor. aktarım yapamadım. telefondan içe aktarım, gmailden dışa aktarım denedim olmadı

pratik bir yolu ya da yapan var mıdır acaba

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sony telefonda en son uğraştğımda herkesden 6 tane olmuştu. çözememiştim

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

sony telefonda en son uğraştğımda herkesden 6 tane olmuştu. çözememiştim

Hiç olmamasından iyidir.

android telefon sony xperia z3 tabii ki gmail. buradaki kişileri telefonumdaki rehbere nasıl aktarabilirim. telefonum garantiden geldi numaralar yok.

en düzenli olarak gmail kişilerde bulunuyor. aktarım yapamadım. telefondan içe aktarım, gmailden dışa aktarım denedim olmadı

Keşke önce one drive ye aktarsaydınız.

Yorum bağlantısı
Serdar Çekiç

içe/dışa aktar seçeneğinden olması gerekiyor. ben daha yeni yaptım ama benim yaptığım tel GM5 Plus tı. sony kamera konusunda iyi ama yazılım konusunda biraz yetersiz sanki. kaynak ve hedef seçeneklerini doğru yaptığınızdan emin misiniz? normal şartlarda olması gerekiyor. ben denedim oldu

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aktarmayın.. neden aktarıyorsunuz... 

Rehber ayarlarını google seçtiğiniz zaman rehberi otomatik olarak telefonunuzda göreceksiniz zaten... 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Fevzi Göktaş
(düzenlendi)

kişileri içeri aktar dediğim de 

sım kart

dahili depolama alanı

sd kart

seçenekleri çıkıyor

bunlardaan birini seçtiğimde ise gmail ve hotmail adı altında vcard arıyor ve hiçbir şekilde bulamıyor.

belki başta içe aktar yapmalıydım yapmadım

tarihinde Fevzi Göktaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Misafir

Snkronize açık olmalı sanırım. Ayrıca kişilerin kaybolmaması adına hiç aktarmayın gmaili seçin her telefonda otomatik gelsin.

Yorum bağlantısı
Rifat Şeker

Kişi aktarmanıza gerek yok eğer gmail kişilerde var ise rehber den gmail hesabınızı seçin ayrıca hesaplar altından gmail kişi senkronizasyonunu açmanız yeterli olacaktır.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Telefon otomatik senkron ile aldı rehberi. Sim veya telefona numara yüklemeye gerek yok. Google rehber en iyisi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Mcbackup isimli programi kurun. Tel. Defteri yedegini vcf formatinda mail atıyorsunuz. Sonra marka farketmeksizin aldığınız vcf yi telefonda açınca kisiler direk ekleniyor. Ayrica telefonun kaybolmasına karşı da yedek alınabilir.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Telefon otomatik senkron ile aldı rehberi. Sim veya telefona numara yüklemeye gerek yok. Google rehber en iyisi

Kesinlikle. Heryerde kullanabilirsiniz.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...