İçeriğe Yönlendir

İş İçin Laptop tavsiye

Mesut Eyibil

Recommended Posts

Mesut Eyibil

Arkadaşlar merhaba;

İş için kullanacağım genelde office programları kullnıyorum,uzak masa üstü yapıyorum, ekran kartının çok önemi olmayan ama ekran büyüklüğünün önemli olduğu,işlemcisi sağlam,bazı verileri işlemede sıkıntı çıkarmayacak hızlı olacak, kesinlikle ssd li bir cihaz araştırıyoruz,3 adet alacağız, bana önerebileceğiniz garantisi iyi bir notbook tavsiyesi yapabilirmisiniz. Bütçe Max.3500 tl olacak.

Saygıları,iyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Fikret Özsoy
4 saat önce, Mesut Eyibil yazdı:

Arkadaşlar merhaba;

İş için kullanacağım genelde office programları kullnıyorum,uzak masa üstü yapıyorum, ekran kartının çok önemi olmayan ama ekran büyüklüğünün önemli olduğu,işlemcisi sağlam,bazı verileri işlemede sıkıntı çıkarmayacak hızlı olacak, kesinlikle ssd li bir cihaz araştırıyoruz,3 adet alacağız, bana önerebileceğiniz garantisi iyi bir notbook tavsiyesi yapabilirmisiniz. Bütçe Max.3500 tl olacak.

Saygıları,iyi forumlar.

Merhabalar,

Ekran boyutu büyük olsun derseniz en uygun bu gözüküyor. Fiyat da uygun gibi.

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-320-core-i5-8250u-1-6ghz-12gb-ram-2tb-hdd-17-3-mx150-4gb-w10.html

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

HP'nin probook serilerine bakacaksınız. Başka cihazlara bakmayın.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Şirkette dell e5440 ve e7450 serisi kullanıyoruz. Oldukça memnunuz ancak bu ürünler sadece kurumsal kanalda satılıyor. Dell de vostro , hp de de güzel seçenekler var. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
13 saat önce, Fikret Özsoy yazdı:

Merhabalar,

Ekran boyutu büyük olsun derseniz en uygun bu gözüküyor. Fiyat da uygun gibi.

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-320-core-i5-8250u-1-6ghz-12gb-ram-2tb-hdd-17-3-mx150-4gb-w10.html

teşekkürler ama bu cihazda ssd yok,biz ssd li bir model bakıyoruz.

13 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

HP'nin probook serilerine bakacaksınız. Başka cihazlara bakmayın.

şuanda probook kullanıyorum,450 g2 modeli sanırım bu modelin üst segmentlerinden bakacağız gibime geliyor yada Asus ROG GL502VE-DM03 ile HP OMEN 15-CE007NT 2CJ35EA i5-7300HQ buldum bunlarda baya iyi gibi,siz ne dersiniz.Teşekkürler öneriniz için.

10 saat önce, Erhan Doruk yazdı:

Şirkette dell e5440 ve e7450 serisi kullanıyoruz. Oldukça memnunuz ancak bu ürünler sadece kurumsal kanalda satılıyor. Dell de vostro , hp de de güzel seçenekler var. 

teşekkürler bakacağım.

8 saat önce, Serkan Ütebay yazdı:

Ve tanrı lenovo thinkpad'i yarattı.

teşekkürler öneri için thinkpad e bakmıştım eski kasa olduğundan hiç hoşumuza gitmedi :)

Yorum bağlantısı
TamerErdoğan

bütçenizi bilmiorum ama gercekten iyi bir cihaz istiyorsanız dell xps modelini öneririm size özellikle iş için istediklerinizi karsılayacagını düşünüyorum ama malum dell ve tuzlu

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
4 saat önce, Mesut Eyibil yazdı:

Asus ROG GL502VE-DM03 ile HP OMEN 15-CE007NT 2CJ35EA i5-7300HQ buldum bunlarda baya iyi gibi,siz ne dersiniz.

Bu cihazlar Business serisi değildir. Son / ev kullanıcı için tasarlanmıştır. HQ serilerinde HP ürün sunmuyor ama Dell Latitude'lara bakabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade

lOEqBB.png

lenovo e570 benim tercihim olurdu ancak freedos, işletim sistemi anlaşmanız vs var mı? yoksa bi 200 usd de ona isterler.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
2 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

Bu cihazlar Business serisi değildir. Son / ev kullanıcı için tasarlanmıştır. HQ serilerinde HP ürün sunmuyor ama Dell Latitude'lara bakabilirsiniz.

evet olmadığını biliyorum, iş bilgisayarı adı altında eksik donanımlarla iletleme yapılıyor gibi sanki, bana mı öyle geliyor yoksa iş pc lerini ayrı özellikleri mi var sizce_?

2 saat önce, Azad Mirzade yazdı:

lOEqBB.png

lenovo e570 benim tercihim olurdu ancak freedos, işletim sistemi anlaşmanız vs var mı? yoksa bi 200 usd de ona isterler.

bizde win 10 lisansı var ayrı ayrı freedos olarak uygun olur listedekileri inceleyeceğim,bu şekilde karşılaştırma yapabileceğim site varsa önerirseniz sevinirim.Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
evet olmadığını biliyorum, iş bilgisayarı adı altında eksik donanımlarla iletleme yapılıyor gibi sanki, bana mı öyle geliyor yoksa iş pc lerini ayrı özellikleri mi var sizce_?
Is pc lerinin dayanımlari çok uzundur. Cok daha fazla stres teste tabi tutulurlar. Farki budur.
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
32 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:
35 dakika önce, Mesut Eyibil yazdı:

Is pc lerinin dayanımlari çok uzundur. Cok daha fazla stres teste tabi tutulurlar. Farki budur.

şuan kullandığım pc nin pili bozuldu probook 450 g2 var, diğerlerini de adam gibi kullanıldığında sıkıntı olacağını sanmıyorum ama tabi detaylı testlere fln bakmak lazım heralde.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
şuan kullandığım pc nin pili bozuldu probook 450 g2 var, diğerlerini de adam gibi kullanıldığında sıkıntı olacağını sanmıyorum ama tabi detaylı testlere fln bakmak lazım heralde.
450g2 lerde pil degisim programi olmaliydi. Hp nin sitesinden mutlaka kontrol edin.
Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
31 dakika önce, Sani Gerşon yazdı:
Bir saat önce, Mesut Eyibil yazdı:

450g2 lerde pil degisim programi olmaliydi. Hp nin sitesinden mutlaka kontrol edin.

teşekkürler bilgi için,az önce çağrı merkezini aradım, 1 sene içinde garanti kapsamında değerlendirildiğini ilettiler,mecbur alacağız yeni pil.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Garanti kapsamından bahsetmiyorum, hatali uretilen pillerin degisim proseduru var. Cihaz seri no ile kontrol edilmesi gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Azad Mirzade
34 dakika önce, Mesut Eyibil yazdı:

Teşşekürler Sani bey ama benim cihazın pili değişim kapsamında değilmiş :)

dataservisten muadil pil alabilirsiniz, çok sorun çıkarmıyorlar, illa orjinal olsun derseniz artım'a sormak lazım.

17 saat önce, Mesut Eyibil yazdı:

bizde win 10 lisansı var ayrı ayrı freedos olarak uygun olur listedekileri inceleyeceğim,bu şekilde karşılaştırma yapabileceğim site varsa önerirseniz sevinirim.Teşekkürler.

yok maalesef bu bir aratoptancının sayfası. Sizin için filtrelediğim modeller, netten bakabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Mesut Eyibil
2 saat önce, Azad Mirzade yazdı:

dataservisten muadil pil alabilirsiniz, çok sorun çıkarmıyorlar, illa orjinal olsun derseniz artım'a sormak lazım.

yok maalesef bu bir aratoptancının sayfası. Sizin için filtrelediğim modeller, netten bakabilirsiniz.

pilin siparişini bizim firmaya verdirdim bakalım yapacak bişeyim kalmadı çünkü teşekkürler yardımlarınız için.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

Probook ...

Lenovo'larda hala ctrl tuşu yerine fn koyuyolar, delirmemek işten değil. Klavye dizilimi de berbat.

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Caner Göktaş

SSD'li bir leptop banada lazım. Oyun için önerebileceğiniz bir model var mı?

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Uzun vadeli kullanılacak iyi bir bilgisayar 5-6 bin liradan aşağı değildir diye düşünüyorum. Bütçeniz ne kadar?

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer

is icin kullanilacak laptop fiyatlari, oyun pc lerine gore daha uygun.

Bence kullanisli,hafif, tasarimi en iyi olan ekonomik bir urun is gorecektir.

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek
11 dakika önce, Caner Göktaş yazdı:

SSD'li bir leptop banada lazım. Oyun için önerebileceğiniz bir model var mı?

1 dakika önce, Alpay Sumer yazdı:

is icin kullanilacak laptop fiyatlari, oyun pc lerine gore daha uygun.

Bence kullanisli,hafif, tasarimi en iyi olan ekonomik bir urun is gorecektir.

Caner bey yeni bir başlık açın sizinki oyun bilgisayarı, karışacak böyle:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...