İçeriğe Yönlendir

Fiesta IV - Kapı Döşemelerini Yeniledim

Cemal İhsan Erden

Recommended Posts

Cemal İhsan Erden

MERHABA,BENİMDE ÖN İKİ KAPI DÖŞEME SORUNLU.ÖN KAPILARI SÖKMEK ZOR MU? TEŞEKKÜRLER.
Vidalarini cikarinca sokmesi kolay ,icindeki klipsleri kirmamak onemli kirilirsa yenisini bulamazsn sadce o skintisi var
Yorum bağlantısı
Ali Anar

bddvHqyJH6XX4V50rGSUTpXGDmZUczVaxb38osJNLuXdDbd7Stk1tZ9-1DgNPTV_uHUd7mX3ichuVUcWcH_5OakRjD45udWJfIjH6n5F6uMq_eCaCx4hll2Qj1hfz04a3AyMxZwoastwKq3Q93xPMzm_nN2dfQGSBmVLoW7oO9-iBIs7J7wqMRZsdljhmXg-K15frbze7K4NLaUdUBBLCcOPnCosq7UOmnAXcqRceAJKjl3s5D2qpF4mLP_-_cIciciSloFcM56TnT6yZmjB4-gCgnMU-3I1o42VSLYQDEXL0snOAbnA1qY5dltNK2ZB-6KeA_WNRj6UNtDsMx6-WYAhQDPt4yaiukHlV9A2KBFNWiLb9r9BGw6Q_oUvN8HlVkbHX2heMdAdKgQLfFdYSggwybgWX_DzG16tPNUdJTaHHY6dLsqSnG5iPWHn3h9bYqgXal_2ZHg3tT6JVhWDG9uir22PK4P09GyAricjw5wSOuwqcHQF8urh7q7o2vJNvE0TJMix1eKsU36YgXtfrHJzYexHFb3lpgUhklcIzXcI1TT6FZMrZwGUerFrmnpkT6tRk_5cdYjOlIqLnZL8n_uGZOwTinYEnat4h9zsJ1--iNdD_IA8eS_OYIbx1uk=w1154-h650-no

bu cam açma düğmesini sökmek kolay mı onu merak ettim.

Yorum bağlantısı
Cemal İhsan Erden

Onu sokulmuyor zaten beraber geliyo , cikartinca icten soket var sadece onu cikartiyosun

bddvHqyJH6XX4V50rGSUTpXGDmZUczVaxb38osJNLuXdDbd7Stk1tZ9-1DgNPTV_uHUd7mX3ichuVUcWcH_5OakRjD45udWJfIjH6n5F6uMq_eCaCx4hll2Qj1hfz04a3AyMxZwoastwKq3Q93xPMzm_nN2dfQGSBmVLoW7oO9-iBIs7J7wqMRZsdljhmXg-K15frbze7K4NLaUdUBBLCcOPnCosq7UOmnAXcqRceAJKjl3s5D2qpF4mLP_-_cIciciSloFcM56TnT6yZmjB4-gCgnMU-3I1o42VSLYQDEXL0snOAbnA1qY5dltNK2ZB-6KeA_WNRj6UNtDsMx6-WYAhQDPt4yaiukHlV9A2KBFNWiLb9r9BGw6Q_oUvN8HlVkbHX2heMdAdKgQLfFdYSggwybgWX_DzG16tPNUdJTaHHY6dLsqSnG5iPWHn3h9bYqgXal_2ZHg3tT6JVhWDG9uir22PK4P09GyAricjw5wSOuwqcHQF8urh7q7o2vJNvE0TJMix1eKsU36YgXtfrHJzYexHFb3lpgUhklcIzXcI1TT6FZMrZwGUerFrmnpkT6tRk_5cdYjOlIqLnZL8n_uGZOwTinYEnat4h9zsJ1--iNdD_IA8eS_OYIbx1uk=w1154-h650-no
bu cam açma düğmesini sökmek kolay mı onu merak ettim.
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
On 05.10.2018 at 17:14, Ali Anar yazdı:

Bu cam açma düğmesini sökmek kolay mı onu merak ettim.

Ali bey merhaba,eklediginiz resimler  maalesef görünmüyor. Cam açma butonlarinin altında soket var. Işlem  bittikten sonra  geri takarken klipsleri oturtmadan özellikle  şoför tarafında sağ- sol ve açma kapama yönü kontrolü yapmanızı tavsiye ederim. Çünkü soketler yanlış takilirsa  camı  açayım  derken kapatabilir yada Şoför tarafını açayım derken yolcu tarafını açabilirsiniz. Tekrar düzeltme imkanınız var tabi ama her söküp takmada  klipsleri  kırma ihtimaliniz var. 

images.jpg

Ayrıca  linkteki  konuyu  incelerseniz  size fikir  verecektir.https://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/292516-atom-karınca/

Yorum bağlantısı
Cemal İhsan Erden

Mavi olan sag kapinin klipsi zaten ,sagdaki klipsde mavi renkde , mavi renk olan saga digeri sola takilcak

Ali bey merhaba,eklediginiz resimler  maalesef görünmüyor. Cam açma butonlarinin altında soket var. Işlem  bittikten sonra  geri takarken klipsleri oturtmadan özellikle  şoför tarafında sağ- sol ve açma kapama yönü kontrolü yapmanızı tavsiye ederim. Çünkü soketler yanlış takilirsa  camı  açayım  derken kapatabilir yada Şoför tarafını açayım derken yolcu tarafını açabilirsiniz. Tekrar düzeltme imkanınız var tabi ama her söküp takmada  klipsleri  kırma ihtimaliniz var. 
images.jpg.dd80efb7917c42d2e8a6ba80387cf27e.jpg
Ayrıca  linkteki  konuyu  incelerseniz  size fikir  verecektir.https://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/292516-atom-karınca/
Yorum bağlantısı
Ali Anar

İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cemal İhsan Erden
İlginiz ve yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
Rica ederim hocam kolay gelsin
Yorum bağlantısı
Hüseyin Aydınçelebi

Benimde arabada kapı döşemelerinde deforme var ama kol dayama kağıtlarıda artık yıpranmış ve çökmüş bunu nasıl yapabilirim bilginiz varmı

Yorum bağlantısı
Cemal İhsan Erden
Benimde arabada kapı döşemelerinde deforme var ama kol dayama kağıtlarıda artık yıpranmış ve çökmüş bunu nasıl yapabilirim bilginiz varmı
Abi ona en saglam , ic taraftan polyester yapmak olur sanirim baska nasil yapilir pek aklima gelmiyor ,en saglam ole olur die dusunuyorum
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Can Ömer

98 model  flair'de benim vardı.Bindiğim en keyifli arabalardan kıymetini bilin.Şimdi mumla arıyorum valla 😑

Yorum bağlantısı
Hüseyin Aydınçelebi
Abi ona en saglam , ic taraftan polyester yapmak olur sanirim baska nasil yapilir pek aklima gelmiyor ,en saglam ole olur die dusunuyorum

Nasıl yaparım kardeşim bilgin varmı
Yorum bağlantısı
Cemal İhsan Erden

Nasıl yaparım kardeşim bilgin varmı
Polyester yapimi diye youtubetan izleyeblirsin ustam , kece gibi bir malzeme sivi bir malzemeyi ustune dokunce taslasiyor ,tekne yapiminda onariminda kullaniliyo ,anadollarin kaportada polyester belki ordan cagrisim yapar. Bence en saglam ole olur .tek sikinti Ic tarafantan kirik olan yeri izleri belli olablir ,onun icinde polyesterden once hizli yapistiriciyla duzlestirerek yapistirip sonra polyester uygulamak. Vede en tezmi olani imkan varsa arac icine bakan plastk alasimli dosemeyide komple sokup guzelce temizledikten sonra tekrar yapstirmak , yani tamamen el becerisine kaliyor is
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mahmut Aslan

Cok güzel olmuş elinize sağlık 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...