İçeriğe Yönlendir

Fiesta V - Bu Anahtar Fiesta'ya uyar mi?

Emin Çimen

Recommended Posts

Emin Çimen
(düzenlendi)

Degerli forumdaslar daha once bi konuda yurtdisindan alinan sustali anahtar (devreli)ile ilgili konuda urun linki slindiginden şu linki buldum.Kodlama yapip kullanabilirmiyim.?

QCONTROL Araba Uzaktan Anahtar Ford Fusion Odak Mondeo Fiesta için Fit Galaxy Otomobil FO21 Bıçak Çevirme Anahtar

https://s.click.aliexpress.com/e/bwWmUapL

Ustalardan yardim istiyorum.Kontakdan merkezi kilit kodlanabiliyor.Çipide mevcut olani kullanicam.Bitane hali hazirda sustalim var ama bu daha hoş duruyor.40 bit olanimi almam gerek.??

tarihinde Emin Çimen tarafından düzenlendi
Link ekleme
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Bu değilde tuşları üçgen şeklinde dizilmiş olanlar uyuyor sanırım.

Yorum bağlantısı
Murat Karadağ

Ben 2 sene önce farklı satıcıdan Fiesta V için 4D 60 çipli olanı almıştım.  Anahtarcıda kodlamasını ve ucunu yaptırdım. Hala kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

İyi yapmış anahtarcı, bizimkiler bırak kodlamayı ucunu bile açmıyor, onlardan alacakmışız kazık yiyecekmişsiz....

Yorum bağlantısı
Murat Karadağ
2 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

İyi yapmış anahtarcı, bizimkiler bırak kodlamayı ucunu bile açmıyor, onlardan alacakmışız kazık yiyecekmişsiz....

Şimdi baktım 2 sene önce 17$ a almışım aliexpressten. 15tl uç açtırma, 50tl kodlama için anahtarcıya 65tl vermiştim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

çokucuzdu evet, anahtarcıya açtırdım kodlamayı kendim yaptım :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
9 dakika önce, Ali Cihangiroğlu yazdı:

Çinli oturduğu yerden dünyaya satıyor sizin mahalledeki anahtarcı size satabiliyor. Yarın kapıda kalınca veya araba kilitli kalınca Çinli uçakla gelip kazık atmadan açar kapıyı.. 😂😂

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
2 saat önce, Serkan Toker yazdı:

Çinli oturduğu yerden dünyaya satıyor sizin mahalledeki anahtarcı size satabiliyor. Yarın kapıda kalınca veya araba kilitli kalınca Çinli uçakla gelip kazık atmadan açar kapıyı.. 😂😂

o işleri ben kendim hallederim kardeş, anahtarcıya gerek yok :)    fahiş fiyatla gelen avucunu yalar....

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Deniz Öztürk
2 saat önce, Murat Karadağ yazdı:

Şimdi baktım 2 sene önce 17$ a almışım aliexpressten. 15tl uç açtırma, 50tl kodlama için anahtarcıya 65tl vermiştim.

kodlama işlemi modifiyeli elm327 cihazı ile fordscan uygulaması üzerinden yapılabiliyor 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...