Hüseyin Katı

Cam Buğusu mu Antifriz mi?

Recommended Posts

Hüseyin Katı

Arabamın ön camı neden yağsı vebuğu gibi birşey le kaplanıyor. Cam sille 2 güne bir temizliyorum fakat aynı sorun yine oluyor. Acaba havalandırma tertibatında bir sorun mu var yada neden kaynaklanabilir.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Çağlar Bayur

polen filtreniz ne zaman değişmişti? iç sirkulasyon seçmediğinizi kabul ediyorum?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Murat Atagenç

Sigara içiliyorsa ondan da olur.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Metin Mankal

Yakın zamanda oto yıkamada yıkattınızmı ? Sıktıkları göğüs parlatıcı neden olabilir.Başıma gelmişti..Bir ay kadar geçmedi..

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alpay Sumer

Bi corap icine kedi kumu doldurup arac icine birakabilirsiniz. gecici cozumdur.

• Beğen 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Serkan Aktay

Elektronik sigara kullanıyorsanız oda yapar.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sami Demirpaz

Sigara içmeyelim arkadaşlar 😃

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Gök

bende de benzer bi saçmalık vardı. arabanın heryerine baktım paspasların altlarına koltukların altlarına 1 cm nem bile bulamadım

camı iyice temizledim köpüklü vs iyice bi dezenfekte ettim. sonrasında cam buhu önleyici aldım  onu uyguladım sorun çözüldü gibi 2 gündür hiç buhu yok diyebilrim.

yalnız ben mevzumu biraz anladım bi ara derilere bakım yaptığım karanlıkta farketmeden elime o gelmiş cam pisti onla sildim sonra o yağ gibi tabaka bulaşmış sanırım cama. heralde o temizlenince düzeldi

camı iyi bi temizle sonra buğu önleyici uygula bidahada olmaz

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alpay Sumer

kis aylari oldugundan ayakkabilar paspaslar hatta kiyafetlerimiz bile cogu zaman nemli veya islak olabiliyor.

Arac tam havalanmiyor, 

Teknik olarakta polen filtresi degisimi kalorifer tesisat temizligi vs vs denenebilir. Ama yine de onune gecilmesi zor.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Dogan Arsiray

soğutma suyu eksilmiyor ve içerisi tuhaf kokmuyorsa antifriz değildir.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Tayfun Aydın

hocam soğutma suyuna yağ karışmış mı diye bakar mısınız?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Alpay Sumer

konu uygun bolume tasinmistir.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Ali Gök

benim sorun düzelmedi. heryeri inceledim nemlenme yok.

bugün çok dikkatli inceledim buhar geliyor ara ara cama üfleyen petekten, kokuda var. kalorifer peteği kucakta %99 değişecez.

koku varmı sende ?

Mesajı paylaş

Mesajın linki