İçeriğe Yönlendir

BMW 3 - E46 Sürekli Alarm Çalıyor

Ömer Yürekli

Recommended Posts

Ömer Yürekli

Merhabalar 

Başınızı çok agritiyorum özür dilerim öncelikle.

Abiler valla gecenin bu saatinde aşağı indim nöbet bekliyorum arabanın başında. Komşular rahatsız olmasın diye. Deli ediyor beni. Bugün yine üç dakikada bir alarm çalıyordu sinirden tekmeledim kapıları. Artık az kaldı parcaliycam arabayı. Dortlulerle beraber dit dit dit ötüp duruyor bu. Derdini de anlamadım. Bunu iptal etmenin bir yolu yok mu 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Bu orijinal alarm mı sonradan takılan bir şey mi? Bu arkadaş sizin aracın aynısı alarm sistemi güçlendirme montajı videosu tersini yaparsanız en azından sorun çözülene kadar alarmı belli süre iptal edebilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak

Çok kötü bi alarmı var, hem sağır ediyor hemde kulağı tırmalıyor. Biraz araştırayım, yabancı forumlara bakayım. İllaki vardır bu dertten müzdaripler. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Gökhan Albayrak yazdı:

Çok kötü bi alarmı var, hem sağır ediyor hemde kulağı tırmalıyor. Biraz araştırayım, yabancı forumlara bakayım. İllaki vardır bu dertten müzdaripler. 

aynen öyle hocam bık bık bık bık delirtti beni. 

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Swiçler muhtemelen. Temprama alarm taktırmıştım, kapı swici kapıyı (dışardan) açma kolundaymış, arızalanmış. Gece yarısı başlıyordu çalmaya. Yolda giderken iç tavan lambası kendi kendine yanıyordu, kapı açıldı sanarak.

Sizin de mesela yolda giderken tavan lambanız yanarsa kapılara bakın.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
Önder Özcan yazdı:

Aynen

Önder abimin dediği gibiyse kapı karşılıklarına siyah elektrik bandı sararak geçici çözüm üretebilirsin.

Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Muhittin Kaplan yazdı:

Tavan lambasını felan mi değiştirdiniz? (Led)

herhangi bir değişiklik yapmadık. orjinal halinde hocam

Önder Özcan yazdı:

Swiçler muhtemelen. Temprama alarm taktırmıştım, kapı swici kapıyı (dışardan) açma kolundaymış, arızalanmış. Gece yarısı başlıyordu çalmaya. Yolda giderken iç tavan lambası kendi kendine yanıyordu, kapı açıldı sanarak.

lamba falan yanmıyor hocam. öyle bir şey yaşamadım. Günlerdir araştırıyorum bir çözüm bulamadım. Aracın derdini de anlamadım alarm çalıyor, kapıları aç kapa yapıyorum, susuyor. '2 dakika sonra yeniden ciyaklamaya başlıyor. Dün cidden sinirden tekmeledim

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan

Alarm sireni nin fişini çıkarın geniş bir zamanda halledilir

Yorum bağlantısı
Ömer Yürekli
Coşkun Basan yazdı:

Alarm sireni nin fişini çıkarın geniş bir zamanda halledilir

işte o fişi bulamadım:) 

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Ömer Yürekli yazdı:

işte o fişi bulamadım:) 

Ön konsolda polenin altında video'da oradan monte ediliyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...