İçeriğe Yönlendir

Mondeo I - 96 Ghia 2.0 Ustası

Nezih Binbay

Recommended Posts

Nezih Binbay

Herkese merhaba 

aranızda çok yeniyim ama iki yıldır sizi ve yorumlarınızı beğeniyle misafir ziyaretçi olarak takip ediyordum  çokda faydalı oluyordu artık gecde olsa aranıza katılmaya karar verdim bende.İki yıl önce mk1 96 mondeo chia 2.0 le tanıştım ilk günler biraz soğuktuk ama şimdi birbirimizden ayrılamıyoruz😄benzin fiyatlarından dolayı aramıza bazen lpg girsede birbirimizden vaz geçemiyoruz.Lafın kısası benden önceki sahibi iyi bakmış bende iyi bakmaya çalışıyorum ama usta konusunda biraz sıkıntılıyım geçici olarak bir ustam var(fiat servisinden ayrılma)herkes anlamıyor bu arabaları bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden ediyorum.(Eyüpsultan ‘da ikamet ediyorum Zeytinburnunda çalışıyorum)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Merhaba Nezih Bey.. Ne iş yapıyorsunuz ? Profildeki meslek yada doğum yılı :) Biri hatalı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ethem Şenkurt
Herkese merhaba 
aranızda çok yeniyim ama iki yıldır sizi ve yorumlarınızı beğeniyle misafir ziyaretçi olarak takip ediyordum  çokda faydalı oluyordu artık gecde olsa aranıza katılmaya karar verdim bende.İki yıl önce mk1 96 mondeo chia 2.0 le tanıştım ilk günler biraz soğuktuk ama şimdi birbirimizden ayrılamıyoruz[emoji1]benzin fiyatlarından dolayı aramıza bazen lpg girsede birbirimizden vaz geçemiyoruz.Lafın kısası benden önceki sahibi iyi bakmış bende iyi bakmaya çalışıyorum ama usta konusunda biraz sıkıntılıyım geçici olarak bir ustam var(fiat servisinden ayrılma)herkes anlamıyor bu arabaları bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden ediyorum.(Eyüpsultan ‘da ikamet ediyorum Zeytinburnunda çalışıyorum)
Allah güle güle kullanmayı nasip etsin mondeonun hastasıyız[emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nezih Binbay
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Merhaba Nezih Bey.. Ne iş yapıyorsunuz ? Profildeki meslek yada doğum yılı :) Biri hatalı. 

Evet Mehmet bey doğum tarihini 30 yaş genç yazmışım 

tarihinde Nezih Binbay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Nezih Binbay
Ethem Şenkurt yazdı:

Allah güle güle kullanmayı nasip etsin mondeonun hastasıyızemoji3.png

Allah razı olsun 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Nezih Binbay yazdı:

Evet Mehmet bey doğum tarihini 30 yaş genç yazmışım 

Keşke olabilse demi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nezih Binbay
Mehmet Ozyurek yazdı:

Keşke olabilse demi :)

😄 keşke ama bu yaşda güzel be  abi güzeller güzeli torun sahibi oldum bu yaşta 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Nezih Binbay yazdı:

😄 güzeller güzeli torun sahibi oldum bu yaşta 

Bu da bu yaşın güzelliği demekki. :) Allah bağışlasın. bahtı açık olsun.. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Nezih Binbay
Mehmet Ozyurek yazdı:

Bu da bu yaşın güzelliği demekki. :) Allah bağışlasın. bahtı açık olsun.. 

Amin

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...