İçeriğe Yönlendir

Mobese Kazaları

Eyüp Çetin

Recommended Posts

Eyüp Çetin

MOBESE kameralarına yansıyan kazalar hep dikkatimi çeker. Keyif aldığım için değil kendimi dikkatli olmak konusunda daha iyi motive ediyorum izledikçe. Bugün denk geldiğim bir video Ağustos ayında görüntülenen kazaları içeriyor. Ve en korkunç gelen özellikle motorsiklet ve yayaların dahil olduğu kazalar. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eray Çalışkan

Videoyu şu an görüntüleyemedim ama ben de mobese kazalarını ara ara izlerim. Kazaların ortak sebeplerini de dikkatsizlik, kontrolsüz kavşaklarda hız kesmemek, takip mesafesi eksikliği gibi görüyorum hep.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Kazaların sebepleri belli... Aşırı hız, dikkatsizlik, kurallara riayet etmemek... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Adana baya çoktu.

Adana'da rahat bir trafik var aslında. Ona rağmen dikkatsizlik kazaya neden oluyor.

Eray Çalışkan yazdı:

Videoyu şu an görüntüleyemedim ama ben de mobese kazalarını ara ara izlerim. Kazaların ortak sebeplerini de dikkatsizlik, kontrolsüz kavşaklarda hız kesmemek, takip mesafesi eksikliği gibi görüyorum hep.

Erkut Uysal yazdı:

Kazaların sebepleri belli... Aşırı hız, dikkatsizlik, kurallara riayet etmemek... 

Aşırı hız ve dikkatsizlik var çoğu kazada. 

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Adana baya çoktu.

O yüzden MOBESE'yi vurmuşlar. 😊

Rg84l6.jpg

• Mutlu 4
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Dakika 1:35'teki kazada otobüs nereye gidiyor? şöför şoktamı yoksa frenlermi tutmuyor? trafikte canavar olmak çok kolay

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Erdem Bozkurt yazdı:

Dakika 1:35'teki kazada otobüs nereye gidiyor? şöför şoktamı yoksa frenlermi tutmuyor? trafikte canavar olmak çok kolay

Belki de kafayı falan bir yere vurdu bilinci gitti. 🤔

Yorum bağlantısı
Fırat Önal

Biz ne kadar dikkat edersek edelim karşı taraf dikkat etmedikten sonra olan oluyor. Bulunduğum yerde ışık kültürü yok. Bana yeşil yansa bile sağıma soluma bakmadan geçmiyorum. Perşembe günü yeşil yandı tam geçecem bir baktım otobüsün biri kırmızı yanmasına rağmen gelmeye çalışıyor. 

Kazaların neredeyse hepsinde ya aşırı hız vardı ya da aynaya bakmama. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Fırat Önal yazdı:

Biz ne kadar dikkat edersek edelim karşı taraf dikkat etmedikten sonra olan oluyor. 

The Godfather serisinin üçüncü filminde bir slogan vardır.

"All the power on Earth can't change destiny." 

"Dünya'daki hiç bir güç kaderi değiştiremez." 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Erhan Doruk
Eyüp Çetin yazdı:

Yayaya çok fena çarptı. 🥺

Bence yaya arabaya çok fena çarpmış. Rusya"da sigorta için araç kamerası zorunlu olduğundan çok enteresan görüntüler çıkıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Coşkun Basan yazdı:

Of of of. 😬

Erhan Doruk yazdı:

Bence yaya arabaya çok fena çarpmış. Rusya"da sigorta için araç kamerası zorunlu olduğundan çok enteresan görüntüler çıkıyor.

Aynen. 😊

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Eyüp Çetin
(düzenlendi)

tarihinde Eyüp Çetin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...