İçeriğe Yönlendir

Megane 1 - Benzin Rölesi

Muhammed Orak

Recommended Posts

Muhammed Orak

İyi akşamlar, benzin pompası yanmış kısa devre yapmış şuanda benzin olmasına rağmen benzin 0 gösteriyor, yeni pompa taktım çalışma sesi geliyor motor çalışırkende ses geliyor ama araba sadece lpg de çalışıyor şuanda, benzine alınca calismiyor, ben roleden şüphelendim ama fikri olan varsa paylaşabilir, rolenin yerini de bulamadım Nerede bu arabanın benzin rolesi

Not: kusura bakmayın biraz karışık anlattım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

şamandıra ayrı pompa ayrı 2 parçadır, üretimsel komplesi tek parççadır, sonradan tek pompa değişenler genelde sonuç alamazlar ancak şamandıra da 0 gösteriyor ve pompa da çalışmıyor ise soket veya tesisata bakılmalı idi önceden, orjinal pompa sökülmeden önce

pompadan ses gelebilir ama tesisatta akım zayıfıtr yeterli basamoyr da olabilir, bilinmeyenler çok

Yorum bağlantısı
Muhammed Orak
Çağlar Bayur yazdı:

şamandıra ayrı pompa ayrı 2 parçadır, üretimsel komplesi tek parççadır, sonradan tek pompa değişenler genelde sonuç alamazlar ancak şamandıra da 0 gösteriyor ve pompa da çalışmıyor ise soket veya tesisata bakılmalı idi önceden, orjinal pompa sökülmeden önce

pompadan ses gelebilir ama tesisatta akım zayıfıtr yeterli basamoyr da olabilir, bilinmeyenler çok

şamandıra 0 gösteriyor ama pompadan ses geliyor, yan sanayi pompa kısa devre yapıp erimiş, erimeden önce normal çalışıyordu araba, şuanda neleri kontrol etmeliyim acaba?

Yorum bağlantısı
Ersin Gökdemir

Bazı pompa motorlarının elektrik bağlantısı ters olabiliyor.

Dolayısı ile pompa ters basıyor ve araç depodan yakıt gelmediği için çalışmıyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...