İçeriğe Yönlendir

İstanbul'da Sokakları En Dar İlçe

Serdar Eser

Recommended Posts

Serdar Eser

Merhaba ne zaman Bağcılara gitsem park sorunu çekiyorum sokaklar çok dar otopark bile bulmak çok zor bir defasında o kadar dolaştım ki aracı başka semte bırakmışım esenlerde aynı durumda

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Emirgan Balat eski semtler dar sokaklar normal olarak, Bakırköy tren yolunun alt kısmı hiç park yeri yoktur direk avm ye 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Serdar Eser yazdı:

Merhaba ne zaman Bağcılara gitsem park sorunu çekiyorum sokaklar çok dar otopark bile bulmak çok zor bir defasında o kadar dolaştım ki aracı başka semte bırakmışım esenlerde aynı durumda

Bağcıların sokaklarını bilmiyorum da ekranlarda gördüğüm kadarıyla sokak dansçıları fena :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Fatih Evcin yazdı:

Bağcıların sokaklarını bilmiyorum da ekranlarda gördüğüm kadarıyla sokak dansçıları fena 

Bağcılar çıkmaz sokak dolu. gidiyorsun gidiyorsun sokak sonunda kocaman bina yapmışlar

Dar sokaklar Balat derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

İstanbul elbet bir gün sağlam yıkılacak. O zaman yapılacak olan, helikopter ile tepeden kireç dökmek olacak. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Kuzenim Üsküdar'da oturuyor. Ona gitmek fikri hasıl olduğu anda ben de karın ağrısı başlıyor. Daracık rampa sokaklar iki kişi zor geçtiği yere araba ile gitmek çok zor çok.

Servet Aydın yazdı:

İstanbul elbet bir gün sağlam yıkılacak. O zaman yapılacak olan, helikopter ile tepeden kireç dökmek olacak. 

Ben kurtuldum İstanbul'dan darısı diğerlerinin başına.:bye:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

İstanbul içi araba pek kullanmam. Metroya yakın avm park eder , ordan devam ederim. 

Yorum bağlantısı
Emre Durna

Bir kere navigasyonun azizliğine uğrayıp nişantaşı sokaklarına düşmüştüm. Dönüş yapabilmek için (sağ-sol) 2-3 hamle yapmak zorunda kalıyorsun. 

Bir kerede tarlabasının arka sokaklarına girdim. Çıkana kadar akla karayı seçtim 

Yorum bağlantısı
Serdar Eser

Esenyurt da araç bırakırsan geldiğinde parçalarının eksik bulursan şükrediyorsun

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

ben Tarlabaşı kadar dar sokakları olan biryer görmedim hocam İstanbul da..

Yorum bağlantısı
Ufuk Memiş
Üsküdar der altına imzamı atarım [emoji3]
Üsküdarlı olarak üsküdar ve eyüp diyebilirim:)
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...