İçeriğe Yönlendir

Astra H Menzil Sorunu

Doğukan İpekçi

Recommended Posts

Doğukan İpekçi

Aracıma ufak çaplı müzik seti bağlattıktan sonra amfi falan takıldı. 1-2 gün sonra 50 tl lik mazot aldıktan sonra menzilim artmadı. Konan mazotu algılamamaya başladı. Aracıma amfi takılırken kutup başları oynamış olabilir. Yol bilgisayarında da bir kaç şey sıfırlanmıştı. Ne yapabilirim? Aracım 2006 enjoy

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Doğukan İpekçi yazdı:

Aracıma ufak çaplı müzik seti bağlattıktan sonra amfi falan takıldı. 1-2 gün sonra 50 tl lik mazot aldıktan sonra menzilim artmadı. Konan mazotu algılamamaya başladı. Aracıma amfi takılırken kutup başları oynamış olabilir. Yol bilgisayarında da bir kaç şey sıfırlanmıştı. Ne yapabilirim? Aracım 2006 enjoy

Yok ilgisi olacağını sanmam. Biraz daha fazla yakıt almanız lazım.

Yorum bağlantısı
Doğukan İpekçi
Alpay Sumer yazdı:
yok ilgisi olacagini sanmam. Biraz daha fazla yakit almaniz lazim.

Her zaman 50tl alıyordum algılıyordu. Bu sefer algılamadı ilk defa

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

opel in o dönem araçları akü konusunda biraz problemliydi. bir keresinde aracı ittirip çalıştırmak zorunda kalmıştım akü bitince. göstergeler saçma sapan davranıyordu akü şarj olana kadar.

Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Bu sefer 100 liralık koy öyle test et bide.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğukan İpekçi
Birsey olmaz. Biraz daha alin derim.
Şu an üzerine 20-30 lira alsam etkisi olur mu ki tek seferde mi almam gerekli?
opel in o dönem araçları akü konusunda biraz problemliydi. bir keresinde aracı ittirip çalıştırmak zorunda kalmıştım akü bitince. göstergeler saçma sapan davranıyordu akü şarj olana kadar.
1 hafta falan geçti bağlatalı ama.
Yorum bağlantısı
Ali Gök

arabaya 50 lira lık alma alışkanlığından imkan olduğunda vazgeçmenizi tavsiye ederim. çeyrek depoya düşünce fulleme alışkanlığı en doğrusu

normalde 50 lira ile tam sarı lambanın da sonunda değilse biraz oynaması lazım. en azından lamba söner  . lamba yanıyormuydu ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğukan İpekçi
arabaya 50 lira lık alma alışkanlığından imkan olduğunda vazgeçmenizi tavsiye ederim. çeyrek depoya düşünce fulleme alışkanlığı en doğrusu

normalde 50 lira ile tam sarı lambanın da sonunda değilse biraz oynaması lazım. en azından lamba söner  . lamba yanıyormuydu ?

Hayır şu an lamba yanmıyor. Depo çeyreğin üzerinde. Lamba çeyrekle bitmenin ortasında yanıyor. İmkanlar doğrultusunda bu şekilde kullanıyorum.
Yorum bağlantısı
Ali Gök

bişe olmaz korkma. eğer şamandıra bozuk olsa hiç ölçmüyor olsa en aşağıda olurdu gösterge diye tahmin ediyorum

Yorum bağlantısı
Doğukan İpekçi
bişe olmaz korkma. eğer şamandıra bozuk olsa hiç ölçmüyor olsa en aşağıda olurdu gösterge diye tahmin ediyorum
Yani 3-5 gün sonra bu sefer 80-100 liralık alsam devreye girecek tekrar
Yorum bağlantısı
Ali Gök

100 liralık alsan tahmini 20 litreye yakın mazot olur. zaten onla da kalkmassa ibre bozuktur 

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Doğukan İpekçi yazdı:

Şu an üzerine 20-30 lira alsam etkisi olur mu ki tek seferde mi almam gerekli?1 hafta falan geçti bağlatalı ama.

Fazla koy yakiti. Araca faydasi var. Olcumu bile sacmalatiyor..

Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
Doğukan İpekçi yazdı:

Hocam aynı araç bende de var. Bu durum size özgü değil bende de oluyor ancak bazı benzinliklerin mazotunda olmazken bazılarında oluyor. Bence alınan mazotun yoğunluğuna göre değişiyor..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...