İçeriğe Yönlendir

Yağmurlu Hava Sonrası Beyaz Buhar

Ozkan çoban

Recommended Posts

Ozkan çoban

Bugün yağmurlu havada biraz dolaşmıştım dönüşte arabayı garaja çektiğimde ön panjurdan beyaz duman gibi buhar çıkıyordu hararet göstergesi vs hepsi normaldi sizce yağmurdan mıdır endişelenmeme gerek yoktur umarım.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık
Ozkan çoban yazdı:

Bugün yağmurlu havada biraz dolaşmıştım dönüşte arabayı garaja çektiğimde ön panjurdan beyaz duman gibi buhar çıkıyordu hararet göstergesi vs hepsi normaldi sizce yağmurdan mıdır endişelenmeme gerek yoktur umarım.

Isınan metal parçaların üzerine yağmurdan dolayı su sıçramış o buharlaşıyor olabilir. Ama yinede soğutma sıvısını kontrol etmekte fayda var kaçak vs. olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ozkan çoban
Oğuzkan Erışık yazdı:

Isınan metal parçaların üzerine yağmurdan dolayı su sıçramış o buharlaşıyor olabilir. Ama yinede soğutma sıvısını kontrol etmekte fayda var kaçak vs. olabilir.

Her şeyi kontrol ettim sorun yok hocam zaten 2 hafta önce ağır bakıma girmişti araç hiçbir kusuru yok şükür sadece bugün öyle denk gelince bir sorayım dedim teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
(düzenlendi)

sıkıntı yok  sıcak soğuk ilişkisi buharlaşma. çıkan şeyi koklarsanız anlaşılır zaten 

tarihinde Ümit Türk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ozkan çoban
Ümit Türk yazdı:

sıkıntı yok  sıcak soğuk ilişkisi buharlaşma. çıkan şeyi koklarsanız anlaşılır zaten 

Hocam doğru ancak insan rahat edemiyor sorma gereği duyuyor illaki teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sıkıntı yok, merak etmeyin. Benzinli araçlarda özellikle kaputta bile görebilirsiniz beyaz dumanı.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...