İçeriğe Yönlendir

D Segmentinde En İyi Araç Nedir?

Tulak Akan

Recommended Posts

Tulak Akan

Konuyu umarim dogru yere acmisimdir kisa bir sorum olucak eger yardimci olursaniz cok memnun olurum 

D segmenti araba almayi dusunuyorum, cunku d segmenti sanirim uzun yolda yormayan dinamik bi segment

Uzun yol giden konforlu, kronik sorunu fazla olmayan lpg takilmamis benzinli bir araba ariyorum otomatik vites olmasi sart degil , lpg taktirmayi dusunuyorum kafamda cok fazla pejo 508 var ama cok olumsuz seyler duydum ve satarken problem yasamak istemiyorum. ama fikrlerinize acigim, Herkese saygilar sevgiler Cevaplarini bekliyorum

Saygilar Hayirli gunler

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Ben kullandığım için 1.6turbo 170 veya 180 beygirlik İnsignia cosmo donanım güzeldir. Tercih edilebilir. 1.4 TSİ Skoda süper B de olabilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tulak Akan

abi mazda 3 mondeo ve 508 arasinda kaldim  , mondeo da cruise control olsa keske

İsmail Avcı yazdı:

Bence mondeo

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz

Seni borca sokmadan , üstüne kaskosunuda yapabileceğin, bakımlarınıda karşılayabilceğin bir araç tercih etmeni temenni ederim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tulak Akan
Ali Darbaz yazdı:

Seni borca sokmadan , üstüne kaskosunuda yapabileceğin, bakımlarınıda karşılayabilceğin bir araç tercih etmeni temenni ederim. 

Sizce nasil bir araba olmali bu marka konusunda buyuk sorunlar yasiyorum

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Bi gun satacam diyosak herkes gibi passat ama bi nesne degil de bag kuracagim bi araba olsun diyosak mondeo tek gecerim

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tulak Akan
İsmail Avcı yazdı:

Bi gun satacam diyosak herkes gibi passat ama bi nesne degil de bag kuracagim bi araba olsun diyosak mondeo tek gecerim

Abi d segmenti o aracda hiz sabitleme yok ya boyle garip bi sey mondeo

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı
Hangi kasa ?
Yorum bağlantısı
Tulak Akan
İsmail Avcı yazdı:
Tulak Akan yazdı:

Hangi kasa ?

hic bilmiyorum ama 2011 miydi 2012 miydi oyle bi sey celik jant falan yok direksiyonda multimedya falan var ama araba cok bos geldi focusun konsulunu direk koymuslar pejo 508 i bi gordum adamlar yapmis ama o da problemli diyolar iste aslinda mondeo guzel gercekten 

mondeo uzun yolda nasil ? 5 10 saatlik yolda yorar mi iceri ses alir mi abi tirim sesi falan konforlu mu

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Tulak Akan yazdı:

Sizce nasil bir araba olmali bu marka konusunda buyuk sorunlar yasiyorum

Ben d segmenti araba bilmem fazla. Hep fiyat prformans bakarım. 95 doğumlu genç adamsın. Ne yapacan kocaman arabayı. Al fiesta bak yoluna. 

Yorum bağlantısı
Tulak Akan
Ali Darbaz yazdı:

Ben d segmenti araba bilmem fazla. Hep fiyat prformans bakarım. 95 doğumlu genç adamsın. Ne yapacan kocaman arabayı. Al fiesta bak yoluna. 

abi aile icin bakiyorum ya , ben Ali abi sen yetkili birine benziyosun D su pejo 508 icin hic guzel bi yorum yok mu etrafinda duz vites icin

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

D segmenti en iyi araç derken neyi kastettiniz? Sizin için mi en iyi olanı ?

Genel olarak bakarsak

Mersedes

BMW

Toyota Camry

Mazda 6

VOlvo

Passat

Superb

Mondeo

...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tulak Akan
Mehmet Göktürk yazdı:

D segmenti en iyi araç derken neyi kastettiniz? Sizin için mi en iyi olanı ?

Genel olarak bakarsak

Mersedes

BMW

Toyota Camry

Mazda 6

VOlvo

Passat

Superb

Mondeo

...

Konfor , lpg uyumu 1.6 civarinda motor, uzun yolda konfor yormiycak bir yapi, kronik , lpg vs gibi sorunlari cok olmayan bir araba bakiyorum abi ,

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Tulak Akan yazdı:

abi aile icin bakiyorum ya , ben Ali abi sen yetkili birine benziyosun D su pejo 508 icin hic guzel bi yorum yok mu etrafinda duz vites icin

4 sene i10na binen adama d segmenti soruyon. Cruze kullanıyorum bu aralar. Ailecek taşıyor bizi. Full bakımı artı ekstra arızalar için 1350 tl verdim. Bu gün 6.7 litre benzin yaktı mutlu oldum. 5 nci vitesde 80 km hızla %6 rampayı tırmanabiliyor. Son derece yeterli. 

C mi D mi bilmem. 

Harbi yahu bu cruze binince hangi segmente binmiş oldum ben. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Tulak Akan yazdı:

Konfor , lpg uyumu 1.6 civarinda motor, uzun yolda konfor yormiycak bir yapi, kronik , lpg vs gibi sorunlari cok olmayan bir araba bakiyorum abi ,

lpg takıcan sorunları olmayacak.. d segmenti olacak.. iyiymiş. 

küçük basit bir araç alın derim ekonomi uygun değilse. benzinle de binin. 

Burda belirleyici faktör bütçe nedir? Aile kaç kişi. aile mi binecek yol mesafe nedir günlük?

Ali Darbaz yazdı:

4 sene i10na binen adama d segmenti soruyon. Cruze kullanıyorum bu aralar. Ailecek taşıyor bizi. Full bakımı artı ekstra arızalar için 1350 tl verdim. Bu gün 6.7 litre benzin yaktı mutlu oldum. 5 nci vitesde 80 km hızla %6 rampayı tırmanabiliyor. Son derece yeterli. 

C mi D mi bilmem. 

Kafan karıştı. C

Yorum bağlantısı
Ramazan Turan

Ben çok düşünüp Superb almıştım, kullanışlılık olarak tüm ihtiyaçlarımı karşıladı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ali Darbaz yazdı:

B yada C 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

O dediklerinin hepsini yeni nesil D sinifi bir arabada bulman zor.

Ben su an fiyat performans araci olarak Insignia diyorum. Lpg yi de guzel bir yerde yaptirirsan 1.6T 180hp tadindan yenmez. Donanim ise fazlasiyla tatmin eder.

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

En iyi d segmenti, borca girmeden alinan d segmentidir, der, Sn. Darbaz

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...