İçeriğe Yönlendir

Megane 3 Sizce Uzun Yolda Nasıl 1.6 mı Yoksa 2.0 mı?

Tulak Akan

Recommended Posts

Tulak Akan

Hayirli gunler arkadaslar uzun yol icin arac arayisim var megane 3 e denk geldim sizce megane 3 uzun yolda nasil yorar mi hissettirir mi yolu , 1.6 mi yoksa 2.0 mi yeterli olur lpg taktirmayi dusunuyorum . umarim guzel Ve son olarak otomatik vites hakkinda dusunceleriniz neler 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Hayirli gunler arkadaslar uzun yol icin arac arayisim var megane 3 e denk geldim sizce megane 3 uzun yolda nasil yorar mi hissettirir mi yolu , 1.6 mi yoksa 2.0 mi yeterli olur lpg taktirmayi dusunuyorum . umarim guzel Ve son olarak otomatik vites hakkinda dusunceleriniz neler 
Bende 1.5 dizel var. Çok rahat, kesinlikle yormuyor. Cruise control açıp devam edin.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tulak Akan
Cihat Küçükay yazdı:
Tulak Akan yazdı:

Bende 1.5 dizel var. Çok rahat, kesinlikle yormuyor. Cruise control açıp devam edin.

dizele bizi sokma abi bosver ya benzinle devam edelim 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

cihat bey’i yormayan arac (1.6 lpg’li) beni cok yoruyor..

uzun yol icin benzinliyi tercih etmezdim.. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

torklu dci varken torksuz atmosferik hiç çekilmez hakikaten. şehir içi ağırlıklı dense tamam da...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
cihat bey’i yormayan arac (1.6 lpg’li) beni cok yoruyor..
uzun yol icin benzinliyi tercih etmezdim.. 
Motor atmosferik ise yorar [emoji51] bende 1.6 volvo s40 vardı, atmosferik motor yüzünden sattım.
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tulak Akan
Umut Taşlı yazdı:

torklu dci varken torksuz atmosferik hiç çekilmez hakikaten. şehir içi ağırlıklı dense tamam da...

megane 3 2.0 turbo beslemeli degil mi ?

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
Tulak Akan yazdı:

megane 3 2.0 turbo beslemeli degil mi ?

2.0t direkt rs var sadece megane 3'te, o da ayrı bir boyut zaten. megane 2'de 2 lt atmosferik var 4-5 kapılı.

Cihat Küçükay yazdı:

Motor atmosferik ise yorar emoji51.png bende 1.6 volvo s40 vardı, atmosferik motor yüzünden sattım.

abi 2. araç 1.6 vitara vardı, 4. vitesi bile görmüyordu şehir içinde ama turbosuz araç kesmiyor alışan insanı. şimdi 1.6 clio var onun yerine, hafiflikle idare edebiliyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tulak Akan

Abi megane 3 ile uzun yol konforu olarak octavia 508 c5 vs farklari sizce ne olur biliyorum ayni segment degil ama o sirada fluance var onunda tipini begenmiyorum aslinda ben octavia ile megane 3 arasinda kaldim megane 3 un uzun yol konforundan endiseliyim aslinda  suanda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay
Abi megane 3 ile uzun yol konforu olarak octavia 508 c5 vs farklari sizce ne olur biliyorum ayni segment degil ama o sirada fluance var onunda tipini begenmiyorum aslinda ben octavia ile megane 3 arasinda kaldim megane 3 un uzun yol konforundan endiseliyim aslinda  suanda
Octavia kaç model? Ben 2015 benzinli kullanmıştım, çok iyiydi. Megane 3 dediğim gibi dizel olursa iyi olur, benzinli için tecrübem yok. Yanlış yönlendirmeyeyim.
Yorum bağlantısı
Tulak Akan
Cihat Küçükay yazdı:
Tulak Akan yazdı:

Octavia kaç model? Ben 2015 benzinli kullanmıştım, çok iyiydi. Megane 3 dediğim gibi dizel olursa iyi olur, benzinli için tecrübem yok. Yanlış yönlendirmeyeyim.

abi dizel bile olsa sence nasildi ici falan dolu paket bospaket farki var mimuzun yolda direksiyon ice ses alma vs seni yoruyo muydu.

octavia 1.4 var benzinli onunda ici malzemesi sanki plastik gibi hic dolu dolu gelmiyo yani bi 508 in ici yok arabada sanki 

ben megane 3 e tamam diyorum ama iste uzun yoldu bi ugultuy ile vs gitmek hos olmaz abi nasil olur bilmiyorum. 508 e 407 c5 octavia bakiyorum bu segmentlere iclerinde en uygunu megane 3 lpg olsun fiyat olsun onunda konforunu bilmiyorum ama 

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

Aktif olarak kullandigim, tecrube ettigim icin soyluyorum.. Temiz 50-60 bindeki megane’i alacaksan al bin, segment yukseltecegin zaman sat. Bunun olayi benim gozumde boyle.. aile icin aliyorsan megane 3’u bosver, fluence bak..

407 mesela, 508 baska dunyanin araclari megane 3’un yaninda. O aracta dizel olmasinin cok farki olacagini sanmiyorum.. Uzun yol konforu konusulmayacak bi otomobil benim gozumde.

senelik ya da aylik kac km uzun yol yapilacak ya da bulunan bolgenin, yorenin yolu, kosullari nedir once onu belirlemek lazim. beklentileri ihtiyaclari belirledikten sonra tonla arac bulunur. Tek marka modelde saplanip kalma bence..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yücel Metin

Megane 3 alınacaksa dizel olmalı. Dizel motorun uzun yol keyfini benzinli araçta alamazsınız.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...