İçeriğe Yönlendir

Fiesta Motor Takozu

Salih Güzey

Recommended Posts

Salih Güzey

merhaba hayırlı bayramlar dün yaylaya cıktık aracı park ederken gaz verdiğimde tak tak ses gelmeye başladı stop ederkende çok sarsıntılı bi şekilde stop etti sanırım takozlar gitti bide aracı istop etmeden kayıştanların ordan bi garip gir gir ses gelmeye başladı stop edip bi süre sonra çalıştırınca ses kesildi bayramdan sonra değiştirecemde bu şekilde binmek sıkıntı yaratırmı bide takozların değişimi ne kadar mal olur 

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Sesin takozdan geldiğine eminseniz sorun olmaz ama takozdan olmama ihtimali olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Salih Güzey
Selçuk Bakış yazdı:

Sesin takozdan geldiğine eminseniz sorun olmaz ama takozdan olmama ihtimali olabilir.

takozdan hocam boşta gaza basıp bıraktıgında ses geliyor anlayan bi usta vardı öyle dedi bide stop ederken cok sarsıntılı stop ediyor

Yorum bağlantısı
Salih Güzey

şanzuman takozu değiştirince sorun çözüldü ses falan kalmadı 80 tl takoz 20 tl işçilik

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Furkan Kökoğlu

Yan sanayi 185 TL 75 TL işçilik. Orjinali 800 TL civarında.

Yorum bağlantısı
ALİ SEYKAN

Benim araçta da 2011 tdci  marş basarken, özellikle de stop ederken bazen çok güçlü sarsıntı oluyor. Sebebi dediğiniz takozlar sanırım. Bunu uygun ve kaliteli yapacak usta var mı önereceğiniz.

Yorum bağlantısı
Salih Güzey

Hocam illa orjinal takoz bakmayın aynı kalitede türk malınıda ustalar tavsiye ediyor orjinalları çok fahiş fiyat istiyorlar

Yorum bağlantısı
Salih Güzey
Metin Taşcı yazdı:

ben 1 sene yan sanayi kullandım, 1 sene sonra araç rölantideyken kabin içinde sarsıntı olmaya başladı, tekrar masraf yaparak orjinale döndüm.

hocam ecem marka türk malı var birebir değişim yapıyor garanti veriyordu forumda konusu vardı sizin aldığınız cin malı olabilir biz taktık bakalım ne kadar gidecek bilmiyorum

Yorum bağlantısı
Koray Demir

İmkan varsa motor takozlarını orjinal olarak değiştirin yan sanayi olanlar fabrikada takıldığı gibi randıman vermiyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kaan Karakaya

Uygun fiyata veren online parçacılarda takozlar stokta yoksa iletişim kısmından sormanızda fayda var. Uygun fiyata getirtebiliyorlar. 1,5 ay kadar önce tüm takozları bu şekilde uygun fiyatlara aldım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...