İçeriğe Yönlendir

Fiesta Ayna Katlama Modülü Montajı

Necip Harmanci

Recommended Posts

Necip Harmanci

Merhaba, 2012 1.4 tdci aracım için katlanır ayna alarak montajını yaptım. Akabinde ayna katlama modülü aldım ve tüm kablolarını taktım, çalıştı ve sigorta attı( sigortası 7.5 amperdi). sürekli çalışan +12 volt kabloyu cam kaldırma kablosundan almıştım. sigortada amper yükseltemem bu riskli bir işlem. sorup soruşturdum çakmaklıktan veya aküden elektrik kablosu çek dediler. çakmaklık çok uzak olacak sürücü kapısına kadar kablo çekmek, daha yakından yapmak istiyorum. aküden nasıl çekeceğim veya çekebileceğim daha basit bir yer var mı tavsiye edebileceğiniz? 

yardımlarınız için teşekkür ediyorum

Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

Modül takmadan, direk beyinden orjinal aktivasyon ile %99 çalışıyor.
Titanyum gibi beyinden de kapatabiliyorsunuz. 
Bence bir deneyin beyinden açtırmayı, sokete kadar hat var. Aldığınız ayna da 8 pin soketli ise çalışma ihtimali çok yüksek. Böylece modülle uğraşmazsınız.

Yorum bağlantısı
Necip Harmanci

Sevgili Ahmet kardeşim yanıtın için teşekkür ederim. benim beyinden çalışmadı malesef. sizle de konuşmuştuk messengerdan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz
Necip Harmanci yazdı:

Sevgili Ahmet kardeşim yanıtın için teşekkür ederim. benim beyinden çalışmadı malesef. sizle de konuşmuştuk messengerdan.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O zaman obd girişi kapıya yakın, sürekli elektrik de vardır orda :) Ama sigortası kaç amper onu hatırlamıyorum, fikir olsun dedim :)

Yorum bağlantısı
Necip Harmanci

teşekkür ederim dün bağladım, önceki denememde sanırım kısa devre yaptırdığım için sigorta attı. 7.5 amperlik sigorta ile şuan sol ayna çalışıyor. sağ aynaya kısa bi ek kablo yapacağım zaten hepsi sigorta kutusunun orada toplanıyor. hallettim çok şükür :))

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Necip Harmanci

beyinden neden çalışmadığını keşfettim. kapıdaki soketten ilgili yere giden kablo yok,eğer izmirde bu konuda yardım isteyen olursa yardımcı olurum, elektrikçiler 200-300 tl para istiyor bağlamak için.uğraştırıcı ama bireysel olarak da bu masraftan kaçınılabilir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...