İçeriğe Yönlendir

Ford - Fiesta Uzun Far Ampul Sorunu

Alpaslan Kılıç

Recommended Posts

Alpaslan Kılıç

selamun aleykum iyi akşamlar arkadaşlar. söyle bi sorunum var. 2011 fiesta titaniumX aracımda benden önceki sahibi kısa,uzun ve sislere hep led ampul takmıs. aydınlatmanın çok kötü oldugunu fark ettim ve kısalara normal halojen sarı ampul taktım. mercekte led iyi olmuyor diye duydum. uzunlarda şuan led takılı benden önceki sahibi öyle bi sıkıştırmış ki led ampulu arkasında soğutması var şimdi çıkaramıyorum. ışık şiddeti sağa sola çok dağılıyor. sizce onada zorlayıp sarı takmalımıyım ? aydınlatmalardan memnun değilim .

Yorum bağlantısı
Alpaslan Kılıç
Çağlar Bayur yazdı:

takabilmek için yapıştırılmış olabilir mi?

yapıştırma değilde ledin arkasında soğutma fanı varya onu farın deliği ile arkasıda plastik var oraya sıkıştırmış biraz dönüyor ama az bükmem gerekiyor farın içini kırarım diye zorlayamıyorum

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

oraya takabildiğine göre bir şekilde çıkabilmesi lazım? nasıl sığdırmış helal fanlı takamıyor kimse

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpaslan Kılıç
Çağlar Bayur yazdı:

oraya takabildiğine göre bir şekilde çıkabilmesi lazım? nasıl sığdırmış helal fanlı takamıyor kimse

işte bende anlamadım zorladığım zaman kırılacak gibi . dremel yardımıyla kessem mi diye düşünüyorum. ama halojen ampul nasıl olur fark eder mi ? değiştirmeye değer mi.?

söküp daha kaliteli led taksam nasıl olur peki ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

uzunda aydınlatma yapamıyor led. tornado fırtına tsunamili şimşek olarak iyiler.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Alpaslan Kılıç
Çağlar Bayur yazdı:

uzunda aydınlatma yapamıyor led. tornado fırtına tsunamili şimşek olarak iyiler.

evet farkettim yanlara çok dağıtıyor. kısalarda mercek var led merceğede olmuyo sanırsam demi ?

Yorum bağlantısı
Emre Usta

Uzun fara led fanli model sigiyor.mini slim modeller haric zorda olsa giriyor ancak takmasi zor cikatmasida zor.cob ledler isigi dagitip yansitir.csp modellerden alip takmaniz gerekir

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Alpaslan Kılıç yazdı:

evet farkettim yanlara çok dağıtıyor. kısalarda mercek var led merceğede olmuyo sanırsam demi ?

kısa da gayet olur da uzunluğu tam odak noktasına oturanı bulmak lazım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpaslan Kılıç
Çağlar Bayur yazdı:

kısa da gayet olur da uzunluğu tam odak noktasına oturanı bulmak lazım.

önereceğiniz bi marka model varmı ?

Mehmet Ozyurek yazdı:

Söktüğünüz ledi bi görelim.
Mercekte led olur.

Jl84dm.jpg

Yorum bağlantısı
Alpaslan Kılıç
Emre Usta yazdı:

Uzun fara led fanli model sigiyor.mini slim modeller haric zorda olsa giriyor ancak takmasi zor cikatmasida zor.cob ledler isigi dagitip yansitir.csp modellerden alip takmaniz gerekir

öneriniz varmı ?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Alpaslan Kılıç yazdı:

önereceğiniz bi marka model varmı ?

[url=https://hizliresim.com/Jl84dm][img]https://i.hizliresim.com/Jl84dm.jpg[/img][/url]

https://hizliresim.com/Jl84dm

c6 lar anca gündüz farı kadar aydınlaıtr, çok zayıfttır çifti 8 usd idi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpaslan Kılıç
Çağlar Bayur yazdı:

c6 lar anca gündüz farı kadar aydınlaıtr, çok zayıfttır çifti 8 usd idi

sisler uzunlar kısalar hepsine aynı takmış. şimdi benden önceki sahibi bu dandik ledler içinmi farın içini bozup soketleri kesip biçmiş pes .

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ledxenon diye oldukça pahalıya satın alan da oldu. pazarlama kudreti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpaslan Kılıç
(düzenlendi)

önerebiliceğiniz bi marka model varmı peki yoksa normal halojen takacam memnun değilim. dremel yardımıyla Ledi kesip çıkarmayı düşünüyorum. birde soketleride kesmiş. 50 60 tl lik led için 1000 liralık farı bozmak nedir birde faydası olsa neyse

tarihinde Alpaslan Kılıç tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

csp / zes chipli led makbul , ilanda vardı 360 derece olan da iyidir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpaslan Kılıç
Çağlar Bayur yazdı:

csp / zes chipli led makbul , ilanda vardı 360 derece olan da iyidir.

teşekkür ederim çağlar abi eksik olmayın 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emre Usta
öneriniz varmı ?
Uzunlara stark led slim modeli onerebilirim.kisalarda philips beyaz kutu5411b5e6ef9b0014f2336c1a922dafac.jpg
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Alpaslan Kılıç
Emre Usta yazdı:

Uzunlara stark led slim modeli onerebilirim.kisalarda philips beyaz kutu5411b5e6ef9b0014f2336c1a922dafac.jpg

teşekkür ederim bakıyorum şimdi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...