İçeriğe Yönlendir

Xiaomi Redmi Note 8 / "Boyut Sınırına Erişildi" HATASI

Alptuğ Özcan

Recommended Posts

Alptuğ Özcan
(düzenlendi)

Herkese Merhaba,

Son 1 haftadır telefonla video kaydı yapmak istediğimiz zaman "Boyut Sınırına Erişildi" hatası alıyoruz.

Video bazen 2.saniyede kesiliyor bazen 10 saniye kayıt yapıyor. Daha üstünü göremedik.

İnternette biraz araştırdım fakat net bir cevap bulamadım. Şikayet sitelerinden bir tanesinde aynı sorundan muzdarip birisini okudum. Çözüme ulaşamamış.

Telefon hafızasının doluluğu ile alakalı bir durum değil kontrol ettim hafızada yer var.

Fikri olan veya böyle bir sorunla karşılaşan?

Tnj8GA.jpg

tarihinde Alptuğ Özcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ilk htc lerde vardı benzer bir sorun, sistem güncellmeesi ile düzelmişti sanırım, yani bir süre sonra düzeliyordu

Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış

Görüntü kayıt etme ayarlarında zaman kısıtlama seçeneği var mı?

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen

Telefonun dilini ingilizceye cevirip hatanin tam ingilizce metnini ararsaniz belki cozum bulabilirsiniz

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Alptuğ Özcan
Sani Gerşon yazdı:

Hafıza kartı da kontrol edildi mi?

Dün akşam kontrol ettim Sd kartın hafızası dolmuş. Telefonu annem kullanıyordu hafıza kartı takıldığından haberim yoktu.

16gb hafıza kartı takmışlar ve kameranın depolama alanı olarak da sd kart seçilmiş bu sebeple bu hatayı aldığımı düşünüyorum. bu akşam depolama yerini değiştirip tekrar deneyeceğim hata verecek mi diye.

Çağlar Bayur yazdı:

ilk htc lerde vardı benzer bir sorun, sistem güncellmeesi ile düzelmişti sanırım, yani bir süre sonra düzeliyordu

Son 1 haftaya kadar böyle bir uyarı almıyorduk hocam. yazılımsal herhangi bir değişiklik de olmadı uzun zamandır.

Selçuk Bakış yazdı:

Görüntü kayıt etme ayarlarında zaman kısıtlama seçeneği var mı?

Öyle bir ayar gözüme çarpmadı.

Fatih Evcin yazdı:

Cihaz Tr cihazı mı yurt dışı mı ?

TR cihazı

Eren Gökmen yazdı:

Telefonun dilini ingilizceye cevirip hatanin tam ingilizce metnini ararsaniz belki cozum bulabilirsiniz

Akşam bunu da denerim👍

Teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...