İçeriğe Yönlendir

Yeni Araçlar Neden Sürekli Adblue Arızası Veriyor?

Mehmet DÖRT

Recommended Posts

Mehmet DÖRT
Ali Darbaz yazdı:

İşin kolayı var. Turbo beslemesiz atmosferik benzinli küçük hacim araba almak. Sonra masraf felan olmaz. 

Öyle yaptım .Kendi araç kullanma şeklime de çok güvenmediğim için atmosferik Corolla aldım 😃 .

Bu konuyu merak etmem kardeşim ve babamda bu araçlardan var. Nelere dikkat etmeliler, aracı nasıl kullanmalılar kendilerine söyleyim. Belki şartlar yine böyle bir araca geçmeme neden olur, bende öğrenmek istedim. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Birkaç yıldır dizel araçların az satmaya başlama sebebi bu tarz emisyon azaltma sistemleri zaten. Hem üretici için hem kullanıcı için sıkıntı

Euro 4 den sonrası hikaye desene Tansu hocam :)

Ali Darbaz yazdı:

İşin kolayı var. Turbo beslemesiz atmosferik benzinli küçük hacim araba almak. Sonra masraf felan olmaz. 

Atmosferik candır. Turbo çıktı mertlik bozuldu. Son zamanlarda araba severler arasında bol söylenen cümleler oldu :D:D 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

katkı yapayım, en az 2.0 lt olacak, hayatan zevk alınmalı birazda

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Recep Yavuz

Ben de Shell Adblue 5 lt depoya ekledikten bir gün sonra sorun yaşadım. Türkiye de kimse işini düzgün yapmadığı için adblue ürününe de suçu atmak istemiyorum ama ben istasyondan adblue yu alırken pompaların etrafına dizmişlerdi bidonları. Ve bidon üzerinde az önce okuduğuma göre ve yaptığım araştırmaya göre bu ürünlerin güneş görmemesi gerekiyormuş. Yazık. Para kolay kazanılmıyor. Ben aldığım bir ürünün tüm kitapçığını okur öyle kullanırım. Adamlar güneşin altına dizmişler bidonları. Aman dikkat edin. Ben sıkıntı yaşadım. Siz olsun bu hataya düşmeyin. Depoyu bırakın sadece pompa için verilen fiyat 30 binden başlıyor. Şu ülkede adblue olan araçlar en son kullanılacak araçlar bence.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...