İçeriğe Yönlendir

Linea için Öneri ve Apple CarPlay

Onur Yeniçeri

Recommended Posts

Onur Yeniçeri

Merhaba 2013 linea'ya sahibim.(eski kasa) Apple car play destekleyen bir şey taktırmak istiyorum. Double teypmi yoksa multimedya ismiyle satılanlardan hangisi uyumlu bilmiyorum. Daha önce yaptıran olduysa yardımcı olabilir mi?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

double denenler universal cihazdır, zamane torpidolarına her araca özel kırvrımlı cihazlar takılır. burada da android tabanlı cihazlar devreye girer

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Murat Sahın

Çağlar abinin dediği gibi, lineaya normal double teypler olmuyor. Kendi göğsüne göre tasarlanmış android tabanlı ürünler var, ama fp oranları düşük. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Onur Yeniçeri
Murat Sahın yazdı:

Çağlar abinin dediği gibi, lineaya normal double teypler olmuyor. Kendi göğsüne göre tasarlanmış android tabanlı ürünler var, ama fp oranları düşük. 

Örnek olarak benim araca CarPlay destekelyen bir cihaz önerebilir misiniz mesela?

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Onur Yeniçeri yazdı:

Örnek olarak benim araca CarPlay destekelyen bir cihaz önerebilir misiniz mesela?

839778302 sarı siteden ilan numarası. Bence hiç fiyat performans ürünü değil, tekrar belirtmek isterim.

Yorum bağlantısı
Onur Yeniçeri
Murat Sahın yazdı:

839778302 sarı siteden ilan numarası. Bence hiç fiyat performans ürünü değil, tekrar belirtmek isterim.

Baktım teşekkür ederim en iyisi orjinal araçta olan sanıırm, ben de beğenmedim çok çakma duruyor.

Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Onur Yeniçeri yazdı:

Baktım teşekkür ederim en iyisi orjinal araçta olan sanıırm, ben de beğenmedim çok çakma duruyor.

Başka tasarımlar da var, ama hiç biri fp olarak avantaj sağlamaz. Aracın tasarımı gereği gerçekten işlevsel ebatta ekrana sahip bir teyp takılmıyor. Double din bile sığmadığı için birbucuk teyp yapmışlar 😅

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Murat Sahın yazdı:

Atakan Berkeden benim opele teyip almıştım. Malı kötü değildi amma işte fiyat yüksek malesef. Adam yakında marka olup çıkacak. Aldığım ürün 10 sene olmuştur aşşağı yukarı. Hala çalışıyor.

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
(düzenlendi)
Murat Sahın yazdı:

Hemen hemen aynısı benim lineada var, pek memnun değilim. Usb çalıyor falan ama usb girişleri bozuldu, şu an kullanamıyorum, radyo çekimi berbat (shark antenden kaynaklı da olabilir emin değilim), radyo kanallarını hafızaya alıyoruz, 2 gün binmesem hafızası siliniyor, yeniden ayarlamak zorunda kalıyorum. Ses kalitesi iyi değil ama hoparlörden kaynaklı da olabilir bilemiyorum. Kısacası memnun değilim. Hele ki o paraya bence değmez.

Yazmayı unutmuşum, ilk çalıştırdıktan sonra ilk 5 dk tepkileri çok yavaş, sonradan normale dönse de o kadar hızlı değil. Ayrıca araç çalışmıyorken cihaz da çalışmıyor.

tarihinde Fatih Mehmet Uslu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Fatih Mehmet Uslu yazdı:

Ayrıca araç çalışmıyorken cihaz da çalışmıyor.

Bunun için ACC bağlantısı yapılmamıştır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu
Sani Gerşon yazdı:

Bunun için ACC bağlantısı yapılmamıştır.

Olabilir, pek ilgilenmedim ama müsait bir zamanda gösterecem usb çalışmadığı için, acc yi de bi sorarım. Teşekkürler ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Sahın
Cem Işık yazdı:

1,5 iskender olur yahu teyp neymiş? 😋

Onun bir buçuğu keyifle yenir, bu öyle değil pek 🤣

Fatih Sarıkaya yazdı:

Atakan Berkeden benim opele teyip almıştım. Malı kötü değildi amma işte fiyat yüksek malesef. Adam yakında marka olup çıkacak. Aldığım ürün 10 sene olmuştur aşşağı yukarı. Hala çalışıyor.

Ürün sağlamdır falan, ben işin o kısmında değilim. Kötü demedim zaten, fp ürünü değil dedim. Zevk işi tabi ama bence o kadar para edecek özelliklere sahip olsa bile aracın tasarımı sebebi ile sahip olabildiği ekran boyutu o parayı etmesine engel teşkil eder. 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
H.Cenk Bayrakçı

Yeni konu açmayayım. Birçok sitede Apple Carplay'in kablolu olanları için (benim araç da dahil) kablosuza çeviren modüller görüyorum. Kullanan bilen var mı? Vag grubu için bir ürünün videosu vardı ama çoğu araçta ses gelmiyormuş.  

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...