İçeriğe Yönlendir

Daha Önce Giti Synergy Lastik Kullanan Oldu mu?

Mehmet Can Aydın

Recommended Posts

Mehmet Can Aydın

Öncelikle merhabalar forumda yeniyim, az önce 1000 TL'ye 4 adet yazlık olarak Giti Synergy lastik aldım 2021 üretim. İkinci el aldım alan kişi hiç kullanmamış gerçekten, araçlı kurye işi yapıyorum Fiat Fiorinom var. Almadan önce sormak daha mantıklı olurdu belkide ama maalesef foruma şimdi üye oldum şimdi sormak zorunda kaldım. Daha önce kullanan veya duyan oldu mu? Şimdiden teşekkürler..

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Bazı araçlarda fabrika çıkışı gelmeye başladı. Bir testte fena değildi. Yeterlidir bence.

Yorum bağlantısı
Murat Atagenç

Ne kadar kötü olsa bile 2 sene idare eder. 

Şirketteki 195/55 R16 ebatlı fiorino aracımıza starmaxx aldım geçen hafta 2800 liraya ve bulabildiğim en hesaplı lastikti.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

giti ilginç bir lastik bazı testlerde garip şekilde yukarılarda çıkabiliyor

Doğan Arşiray yazdı:

Giti mi? hiç duymadım bunu.

alış

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hiç duymadım.. 1000 liraya bulsam ben de alırdım. güle güle kullanın.. 

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu

Şehir içinde sakin kullanılıyorsa her türlü yeterli. Kışın soğukta kullanmayın ama. Zaten kauçuk kalitesi meçhul, bir de kışın kullanıp lastiği 1 senede sertleştirmemem lazım

Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Fena değil , işinizi görecektir çok yüksek sürat ile zorlamazsanız fren mesefesine dikkat ederseniz işinişi görür, abs nin çabuk devreye girip girmeme konusu var ama onu lastiği kullananlar daha iyi bilirler.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

giti ilginç bir lastik bazı testlerde garip şekilde yukarılarda çıkabiliyor

alış

alışmak sorun değil. windforce markalı kış lastiği aldım 3 farklı arabada çok iyi hizmet etti. sadece markayı duymamıştım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Doğan Arşiray yazdı:

alışmak sorun değil. windforce markalı kış lastiği aldım 3 farklı arabada çok iyi hizmet etti. sadece markayı duymamıştım.

jant yere değmiyor ise lastik iyi demektir artık, 205/55/16 standart sayılanlar 3000 + TL

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

yinede referansı olsa iyi olur. petlas yerli diye aldım zamanında pişman etmişti. panelvanın çamurluğunu söküyordu parçalandığı için.

çin malı diyorsun ama canavar gibi iş yapıyor mesela. materyalin kompozisyonu en önemli. gürültü emisyon vs hikaye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...