İçeriğe Yönlendir

Bilgisayar Oyun Oynarken Donuyor

Çağrı Alaf

Recommended Posts

Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

4 hafta? yok olmaz öyle şey, siz internnete yazılanlara bakmayıni yutupta ne videolar var %95i sahte

Geçen gün sunucu sorduk üreticiye, 24 hafta dedi. Sonra da ekledi, "24 haftanın ortasında tekrar erteleme de gelebilir".

Yeni cihazlarda iş başka, garantili üründe iş başka resmen.

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Sani Gerşon yazdı:

3 iş günü maksimum size ulaşması var. Garanti şartları bunu gerektiriyor. Zaten ulaştıramazlarsa yeni ürün gönderiyorlar :) 

Yooo o iş öyle değil... Ben 15 gündür bekliyom mesela. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ali Darbaz yazdı:

Yooo o iş öyle değil... Ben 15 gündür bekliyom mesela. 

Garanti bitimine 1 gün kala "parça temin edemiyoruz, cihaz verelim mi yerine son model" dediler. Kabul ettik. Direkt olarak yedek parça temin edemeyeceklerini ilettiler.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Garanti bitimine 1 gün kala "parça temin edemiyoruz, cihaz verelim mi yerine son model" dediler. Kabul ettik. Direkt olarak yedek parça temin edemeyeceklerini ilettiler.

daha ne isterim yahu

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Sani Gerşon yazdı:

Oo doğru.. 20 iş günü içinde çözemeyincede cihaz değişimi yaparlar. 

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Çağrı Alaf
(düzenlendi)

Bilgisayar ile video - film izlerken hoparlörlerden cızırtı geliyor normalde ara sıra geliyor ama sesi hızlı bir şekilde azaltıp artırınca sürekli şekilde cızırdıyor. Hoparlör testi yaptım tüm sesleri donanım temiz bir şekilde veriyor işin garibi Kablosuz kulaklarımdan da aynı cızırtıyı alıyorum. Keşke Asus alsaydık bu iş beni üzdü biraz içe sinesi aleti kullanamadım :( 

tarihinde Çağrı Alaf tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Çağrı Alaf

Güncelleme : Cızırtılar BIOS update ile çözüldü. Ekran kartı sorunu devam ediyor yüksek yük altında sistem Device or Driver Hung hatası veriyor GPU kendini OC edemiyor kitleniyor sanırım sürekki GPU kendini restartlıyor. Anakart değişecek, en azından adamlar ilgileniyor. İyi tarafından bakmak gerek.

Screenshot_2022-08-06-03-24-55-492_com.twitter.android.jpg

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Çağrı Alaf

Avustralya'ya geldik nihayet. 2. günde teknik servisi aradım anakart değişimi istiyorum dedim belgeleri, test sonuçlarını attım aynı fikirde olup onayladılar. 1 gün parçanın gelmesi için bekledik Türkiye'de şu an 15'i burada 16'sı. Bugün de teknisyen gelip anakartı komple değiştirecek. Hadi bakalım hayırlısı. 

1131.PNG.6c95f37942231d163613668f3cad5a93.PNG

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...