İçeriğe Yönlendir

2020 1.6 Toyota Corolla İçin Lpg Tavsiyesi

Ali Kasım Yücesoy

Recommended Posts

Ali Kasım Yücesoy

Öncelikle herkese selamlar. Geçen hafta 2020 model otomatik vites corolla aldım. Aylık 850-900 km yol yapıyorum. Sizce lpg taktırmalımıyım yoksa bu kmler için mantıksız mı olur ? Ayrıca bu araçta kullanacağım en sorunsuz kit hangisi olur ? Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Ali Kasım Yücesoy
Ali Gök yazdı:

Senede 10 bin km ye ben olsam taktirmazdim 

Senede 30 bin yapanlar için ideal

Kar açısından mı söylediniz? 5 sene binmeyi düşünüyorum gaza da biraz daha cesaretli basmak için yine de mantıksız mı olur dersiniz

Yorum bağlantısı
Baha Kanberoğlu

Marka bilmem ama araç uzun süreli kullanılacak ise yılda 10-12 bin içinde LPG takılabilir düşüncesindeyim. İyi düşünüp, hesaplayıp karar vermek lazım.  

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Murat Azalma
(düzenlendi)

2009 avensis - prins ecomax  / 2014 Corolla Prins tecnomax / 2020 Corolla Prins silverline kullandım. brc lovato prins güzeldir. Ben prins tavsiye ederim , Fakat önemli olan montaj yapan usta. iyi montaj yapılmayan sistem maalesef bir yerde mutlaka kaçak veriyor. 

Diğer yandan ortalama %40 - 45 tasarruf sağlar. ortalama maliyet üzerinden gidersek , 12-15 bin km arası kendi maliyetini tasarruftan çıkarır. 

Uyum konusunda sorun yaşamazsınız. 1.6 Toyotaların tamamı neredeyse kusursuz çalışır LPG ile. 

tarihinde Murat Azalma tarafından düzenlendi
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...