İçeriğe Yönlendir

2. El Cep Telefonu İhtiyacım Var

Okay Kaygusuz

Recommended Posts

Okay Kaygusuz

telefonum ekranı kırıldı artık 3.kez yaptırmak istemeyişimden telefonu parcaladım çöpe attım note5
bu yuzden 2,000 tl gecmeyecek sekide bir telefon arayısına girdim.

Yorum bağlantısı
Coşku Mert

büyük boyutlu ekran şart değilse xiaomi mi 6, büyük ekran olsun derseniz oneplus 5t tavsiye ederim o fiyat bandında

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Coşku Mert yazdı:

büyük boyutlu ekran şart değilse xiaomi mi 6, büyük ekran olsun derseniz oneplus 5t tavsiye ederim o fiyat bandında

samsung alıstım sanıyorum yine samsung olur tesekkürler

Mert Gülkokan yazdı:

imei numarasını kayıt ettiniz mi bir gün lazım olabilir başka telde kullanmak için

yok mert öylece attım içindeki fotograflara daha cok üzüldüm.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Okay Kaygusuz yazdı:

içindeki fotograflara daha cok üzüldüm.

Google Photos kullanmıyor musunuz? Mutlaka kullanın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Sani Gerşon yazdı:

Google Photos kullanmıyor musunuz? Mutlaka kullanın.

fotografcıda calısırken müsteriler gelirdi bu resmi cıkarırmısın felan diye tek tek telefona indirmek lazımdı. burdan bu gıcık almıstım harici kullanmıyordum. rehberi yedeklemiştim :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Okay Kaygusuz yazdı:

fotografcıda calısırken müsteriler gelirdi bu resmi cıkarırmısın felan diye tek tek telefona indirmek lazımdı. burdan bu gıcık almıstım harici kullanmıyordum. rehberi yedeklemiştim :)

Google Photos uygulaması cihazın ana galerisine erişim izni istiyor. Sonrasında zaten tüm foto'lar ona kaydediliyor. Mail vs oradan paylaşabiliyorsunuz.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
(düzenlendi)

çocuklar için en ucuz maliyetli telefon ihtiyacı oluştu...

ekranı değişmesi gereken Samsung C5 vardı, 1400 lira istediler ve değiştirme boşuna dediler...

kredi kartı kampanyasıyla 2575 liraya maloldu...

https://www.hepsiburada.com/reeder-p13-blue-max-pro-256-gb-reeder-turkiye-garantili-p-HBCV000017YU7Q?magaza=SE7ENDEN

amazonda daha ucuz....

https://www.amazon.com.tr/Reeder-Blue-Beyaz-Türkiye-Garantili/dp/B09V586T41/ref=asc_df_B09V58T7DS/?tag=trshpngglede-21&linkCode=df0&hvadid=510354550985&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=6842392926402966900&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=1012766&hvtargid=pla-1678022222555&th=1

tarihinde Ahmet Çankaya tarafından düzenlendi
ek...
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
Ahmet Çankaya yazdı:

abi bu telefon kafamı kurcalıyor aslında ama 2 tane telefoncu arkadasa sordum yaramaz dediler ama yorumlarda hiçte kötü yanı yok benim işimi gören facebok var bide internet bankacılıgı baska oyun oynamam yaptıgım işin resmini ceker faceye yüklerim.

Yorum bağlantısı
Öner Kurukuz
Ahmet Çankaya yazdı:

Bu telefonlarda şebeke sorunu olduğunu söylüyorlar. Ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlar öyle dediler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya
Öner Kurukuz yazdı:

Bu telefonlarda şebeke sorunu olduğunu söylüyorlar. Ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlar öyle dediler.

dediğim gibi ben kullanmıyorum, çocuklar yaklaşık 1 haftadır kullanıyor, kursa giderken, çekmediğini görmedim.

ben donanımından çok anlamam ama kağıt üzerinde bu özelliklerde telefonlar 6000 bandının üzerinde...

Okay Kaygusuz yazdı:

abi bu telefon kafamı kurcalıyor aslında ama 2 tane telefoncu arkadasa sordum yaramaz dediler ama yorumlarda hiçte kötü yanı yok benim işimi gören facebok var bide internet bankacılıgı baska oyun oynamam yaptıgım işin resmini ceker faceye yüklerim.

benim oğlan oyun da oynuyor, hangi oyun bilmiyorum ama...

kullanım tarzlarımız aynı sayılır. bana göre böyle bir telefonla 30 bin liralık telefon arasında 2 kat fark yok...

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Öner Kurukuz yazdı:

yerlivemillli  sevdası ile kulak asmayıp reeder aldım ama 2 gün bile kullanmaadık, durduk yer çat diye kapanıyordu, önce yazılım güncelledim tam şarj ettim vs. maalesef olmadı. bütçe dostu GM 22 aldık, 3 aydır kıramadı bizim velet yani sağlam diyebilirim.

• Beğen 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

bütçe dostu GM 22

Servis desteği olarak kusursuz.

Yazılım desteği de beklenmiyorsa, alınabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Bakış
Çağlar Bayur yazdı:

yerlivemillli  sevdası ile kulak asmayıp reeder aldım ama 2 gün bile kullanmaadık, durduk yer çat diye kapanıyordu, önce yazılım güncelledim tam şarj ettim vs. maalesef olmadı. bütçe dostu GM 22 aldık, 3 aydır kıramadı bizim velet yani sağlam diyebilirim.

Servise arkadaş gönderdi uzun zamandır tamir edilememişti en son sıfır cihaz gönderdiler ama gelen alt modeldi 😅

Servisi ile iyi ilişki kurmak istiyorsanız alın yoksa yaramaz. Şimdiye kadar üretilmiş en kötü cihaz diyebilirim 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Yazılım desteği de beklenmiyorsa,

o iyileşecek diyorlar yılbaşına

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Çağlar Bayur yazdı:

o iyileşecek diyorlar yılbaşına

5 senedir aynı terane. Ben GM5Plus'tan sonra bıraktım markayı maalesef.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

5 senedir aynı terane. Ben GM5Plus'tan sonra bıraktım markayı maalesef.

maaşlar artınca olur öyle :mangal: bizim servis giderleri x3 oldu

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Okay Kaygusuz

telefon ihtiyacımı karsıladım bugunlerde işlerim arttı 2gün önce kendime samsung A22 aldım.
konu kilit

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...