İçeriğe Yönlendir

Dekupaj Tavsiye

Hasan Karabekiroglu

Recommended Posts

Hasan Karabekiroglu

Bahçe işlerinde hobi olarak sunta ve mdf kesme işlemleri yapıyorum 

Bu işlerde kullanmak üzere dekupaj alacağım

Bütçe 1000 tl civarında.

Haftada bir ufak tefek kesimler yapacağım, tahta, sunta, mdf veya sac malzemede olabilir.

Alıp bir kaç kere kullanıp, duman çıksın istemiyorum

Daha önce kullandım bu cihazı fakat, markalar ürünler arasında hangisi iyi kötü kestirmek zor

Çakma, replika vs çok...

Tavsiyeleri bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Bahçe işlerinde hobi olarak sunta ve mdf kesme işlemleri yapıyorum 

Bu işlerde kullanmak üzere dekupaj alacağım

Bütçe 1000 tl civarında.

Haftada bir ufak tefek kesimler yapacağım, tahta, sunta, mdf veya sac malzemede olabilir.

Alıp bir kaç kere kullanıp, duman çıksın istemiyorum

Daha önce kullandım bu cihazı fakat, markalar ürünler arasında hangisi iyi kötü kestirmek zor

Çakma, replika vs çok...

Tavsiyeleri bekliyorum.

hız ayarlı olsun tetik ile.. bosch uç alsın yeterli. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Sani Gerşon yazdı:

Koçtaş'ın kendi ithalatını yaptığı bi ürünü almıştık ofise. Bayağı kullandık, bana mısın demedi. 

https://www.koctas.com.tr/performance-power-pandullu-350w-dekupaj-testere/p/2000031887

5 sene de garantisi var.

350w güç yetmezse o zaman black decker ürünleri de mevcut.

Benim iş belli olmaz, malzeme elime geçer...

Bunu dekupaj keser mi ? Deneyek bakalım der girerim :D 

Yorum bağlantısı
Ahmet Aybeyaz

Bu sıralar ben de düşünüyorum bir dekupaj.
Bosch PST 650 alsam mı diye düşünüyorum ama kararsızım. 

Mesajları takip edelim :)

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
(düzenlendi)
Ahmet Aybeyaz yazdı:

Bu sıralar ben de düşünüyorum bir dekupaj.
Bosch PST 650 alsam mı diye düşünüyorum ama kararsızım. 

Mesajları takip edelim :)

Pst650 var , 8 sene önce almıştım. Son 2 yıldır çok aktif kullandım. Memnunum. Gücüyle ilgili sıkıntı yaşamadım. Daha yüksek wattlı model almaya gerek yok bence. Ama uç çok önemli kaliteli uçla peynir gibi kesiyor tahtaları. 

koçtaşın getirdiği macalister markası da fiyat performans olarak iyi. Einhell ve erbauer de tercih edilebilir. 

tarihinde Erhan Doruk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

kullanılan uç önemli, ucuz markalarda ucun bağlantı yeri vidalı, kolayca yana kayabiliyor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Erhan Doruk yazdı:

Pst650 var , 8 sene önce almıştım. Son 2 yıldır çok aktif kullandım. Memnunum. Gücüyle ilgili sıkıntı yaşamadım. Daha yüksek wattlı model almaya gerek yok bence. Ama uç çok önemli kaliteli uçla peynir gibi kesiyor tahtaları. 

koçtaşın getirdiği macalister markası da fiyat performans olarak iyi. Einhell ve erbauer de tercih edilebilir. 

einhell in elektrikli alet modeller pek iyi değil bence. bende osilasyonlu kesicisi var ne bileyim bir tuhaf. ikinci kullanımda bozuldu. tamir ettiler. ama bataryalı ürünleri gayet başarılı.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk
Doğan Arşiray yazdı:

einhell in elektrikli alet modeller pek iyi değil bence. bende osilasyonlu kesicisi var ne bileyim bir tuhaf. ikinci kullanımda bozuldu. tamir ettiler. ama bataryalı ürünleri gayet başarılı.

bende şarjlı matkap, spiral , boya tabancası var. Gayet memnunum . Hatta spiralde en sevdiğim iki özelliği elektrik kesilip gelirse , düğmesi açık bile olsa çalışmıyor. bazen iş esnasında fiş çıkıyor, düğmesinden kapatmayı unutup fişi takmaya gidebiliyor insan, takınca diğer markalar direk çalışıyor. diğeri de diski sökme anahtarı tutacağının içine takılı oluyor.

Erbauer şarjlı tilki kuyruk var efsane.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Makine güzel , açılı kesme ve devir ayarı var. bu marka uçları duymadım. Ben genelde bosch pro seri uç alıyorum. Biraz daha pahalı ama ömrü uzun oluyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...