İçeriğe Yönlendir

Naylondan Premiuma Bir Fransız

Tansu Kalafatoğlu

Recommended Posts

Ümit Türk
Murat Sahın yazdı:

Taliantı bilmiyorum, sembolde 4 cam otomatik versiyonunda şoföre ait kumandalardan ön iki camın kumandası şoför kapısında, arka iki camın kumandası göğüste. 4 düğmeyi kapıya koyamamışlar. Bireysel kullanıcı bunu sevmez, netice olarak bir sürü egea ve linea hatta 301 falan var bireysel kullanımda, ama sembol tercih edilmedi :) 

Arkadaşın biri şirket araçlarından biri olan tailantı aldı. Bindi gidiyor. Aynaları çok sık kullandığı için sürekli dikiz aynalarına bakar. Ortaya baktı ayna yok. Nerde lan bu ayna düştümü dedi koltuk altına falan baktı yok. Camda yapışkan izi de yok. Aradı ofisi dedi ki bu aracın aynası yok niye. Sonra hayal kırıklığı. Bu araçlarda dikiz aynası yok dediler. 

Ulan kapıları anladık elle açacaz. Aynadan ne istediniz be adam. Yakın da reno diyecek ki artık el arabasına binin. 

• Mutlu 3
  • Şaşkın 5
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
(düzenlendi)

tailanta arka cam tasarımsızlığı sebebi ile dikiz zaynası olsa da arkası gözükmüyordu, çözüm olarak aynayı komple mi kaldırmışlar??? tüv den geçer mi bu şekilde bilemedim

tarihinde Çağlar Bayur tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Celal Aydın yazdı:

:D 

Davlumbaz olayı çok iyi ya. çürüsün araba bırak diye yapmışlar. 

Çağlar Bayur yazdı:

tailanta arka cam tasarımsızlığı sebebi ile dikiz zaynası olsa da arkası gözükmüyordu, çözüm olarak aynayı komple mi kaldırmışlar??? tüv den geçer mi bu şekilde bilemedim

Göz ucuyla baksak bile iyi. 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Celal Aydın
Ümit Türk yazdı:

Davlumbaz olayı çok iyi ya. çürüsün araba bırak diye yapmışlar. 

Yani malzemeden kısılır da, bu kadar kısılmaz, bunun adı kısılma değil.

Bir radyo koy bari :D  Dikiz aynası olmaması ne demek.

Biz araba üretmeyecektik aslında, üretmek zorunda kaldık gibi bir şey, patrona inat gitmişler, maaşa zam yapmamış firma.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Celal Aydın yazdı:

Yani malzemeden kısılır da, bu kadar kısılmaz, bunun adı kısılma değil.

Bir radyo koy bari :D  Dikiz aynası olmaması ne demek.

Biz araba üretmeyecektik aslında, üretmek zorunda kaldık gibi bir şey, patrona inat gitmişler, maaşa zam yapmamış firma.

FM radyo vardır yahu, ortada ekran yoktur. teknoloji paketi.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk

Var var. Hatta enişte x firmasından otomatik kiralamıştı. Meğer göstergedeymiş. 

Yorum bağlantısı
Celal Aydın
Doğan Arşiray yazdı:

FM radyo vardır yahu, ortada ekran yoktur. teknoloji paketi.

He iyi bari, o kadarlık da olsun, bakınca sadece telefon koyma yeri var gibi duruyor.

Yorum bağlantısı
Aytac Sakal
Murat Sahın yazdı:

Abi röno kötü meselesi değil zaten konu. Kötü araba mı kaldı zaten. Mesele marka algısı. Röno halka hitap ederdi, bir süredir bir kaç modeli hariç filoya hitap etmeye başladı. Senin captur da filoya değil bireysel kullanıcıya hitap eden bir kaç modelden. 

Ama mesele kalite olunca kimsenin aklında ilk 5 sırada yer etmez röno. 

Hele konu premium otomobil olunca kimsenin aklına röno gelmez.

Tamam bende onu diyorum zaten Renault Halk Arabası olarak kalmalı.Başka bir Segment istiyorsa yeni bir Marka oluşturmalı bir zamanlar Alpine vardı Motor Sporlarında efsanedir ve altyapısı Renault idi.Vw ilk çıkışına bakın Hitler Halk Arabası istemiş Porsche yapmış.Vw Halen Halk arabasımı yada onlara halen Halk Arabası bize artık lüx mü kaçıyor bana göre asıl sorun bu.

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Ayna olmak zorunda diye düşünüyorum:) ilk defa orta aynasız bir otomobil duydum. 90larda şahinlerde sağ ayna yoktu onu biliyoruz. 

Yorum bağlantısı
İlkay Başaran

Orta ayna olöadan da kullanılır da neden yok. Ağır vasıta mı bu.

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı

dikiz aynası ortadan kaldırılmış bir örnek üzerinden ''baba ayna yok'' şaşkınlığı mı yaşanıyor şu an forumda, ben mi halis görüyorum?

foto moto bi şeyler atın da dünya ne kadar düz onu da tartışalım biraz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Selim Bilgin yazdı:

Renault 9 2023 model

Ama broadway değil spring

springde bile dikiz aynası var  spring arabaydı taliantın yanında :D 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ermat-tan-2022-renault-tailant-1.0-turbo-joyx-tronic90bg-18-kdv-1075118041/detay

ilanlara bakınca dikiz aynası var gibi görüyorum ney eksik olan ben anlamadım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Ali Gök yazdı:

springde bile dikiz aynası var  spring arabaydı taliantın yanında :D 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-ermat-tan-2022-renault-tailant-1.0-turbo-joyx-tronic90bg-18-kdv-1075118041/detay

ilanlara bakınca dikiz aynası var gibi görüyorum ney eksik olan ben anlamadım

Kafalardaki algı. Adam şirket arabası üretmiş işte. Min kalite maks iş görme.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...